Akademia HR - pracodawcy.info.pl
Aby firma mogła się rozwijać, potrzebni są w niej dobrze zorganizowani pracownicy. Jednak gdy nie będą zadowoleni ze swojego środowiska pracy, próżno oczekiwać od nich najlepszych rezultatów. 

Dołącz do naszej AKADEMII HR, gdzie teoria działania przedsiębiorstwa, łączy się z praktyką naszych ekspertów.

Szkolenia AKADEMII HR prowadzone są przez specjalistki z wieloletnim doświadczeniem z zakresu budowania zespołów, w oparciu o najskuteczniejsze metody oraz narzędzia. W ramach sześciu, cyklicznych spotkań poznasz tajniki zarządzania zespołem, od rekrutacji nowych pracowników, przez ich wdrożenie, aż po równościowe traktowanie.

Przy zgłoszeniu na minimum 3 szkolenia AKADEMII HR, otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 5% na każde z nich.

Zdobądź niezbędne narzędzia i wskazówki, które pomogą Ci odkryć potencjał Twoich pracowników na nowo!

Poznaj tematy wszystkich szkoleń!

4 czerwca 2024 | Skuteczne rozmowy rozwojowe i udzielanie feedbacku

Trener: AGNIESZKA SZCZĘSNA

Konstruktywna krytyka to umiejętność, którą powinien posiadać każdy dobry szef. Podczas czwartego szkolenia rozwiniesz umiejętności i kompetencji w obszarze prowadzenia rozmów rozwojowych z pracownikami.

11 czerwca 2024 | Zarządzanie czasem pracy pracowników

Trener: AGNIESZKA BIENIEK 

Umiejętność zarządzania czasem jest niezwykle cenna, tym bardziej, gdy nie ma się go aż nadto. Piąte szkolenie cyklu przygotuje Ciebie do prawidłowego stosowania przepisów dotyczących czasu pracy oraz jego planowania.

13 czerwca 2024 | Budowa marki pracodawcy

Trener: ANNA STACHNIUK

Marka pracodawcy to nie tylko to jak kreuje się pracodawca, ale przede wszystkim to, co mówią o nim jego pracownicy. Szóste, ostatnie szkolenie akademii dot. będzie skutecznego budowania wizerunku managera. 

Szkolenia, które się już odbyły

23 kwietnia 2024 | Równe traktowanie i niedyskryminacja pracownika

Trener: AGNIESZKA BIENIEK

Przy zatrudnianiu pracowników kluczowe są prawa pracy. Oznacza to, że każdy z nich powinien mieć jednakowe prawa w takich samych okolicznościach. Dlatego w ramach pierwszego szkolenia cyklu poznasz stosowanie przepisów prawnych dot. równego traktowania.

6 maja 2024 | Onboarding, czyli jak wdrożyć nowego pracownika

Trener: ANNA STACHNIUK

Działania skupiające się na prawidłowym doborze kandydata oraz na wdrożeniu go do działania w firmie to podstawa dobrego onboardingu. Wraz z drugim szkoleniem dowiesz się jak sprawić, aby do Twojej firmy trafili tylko najlepsi kandydaci.

21 maja 2024 | Matryca umiejętności

Trenerzy: MARLENA ADAMSKA, AGNIESZKA KONICZ-KOWALSKA

W obecnie niepewnych gospodarczo czasach dobrze jest posiadać kompetentny zespół pracowniczy. Dlatego trzecie szkolenie poświęcimy tematowi efektywnego dokonywania oceny umiejętności pracowników oraz wykorzystaniu narzędzi pomocnych w tym procesie.