Dołącz do nas - pracodawcy.info.pl

Dołącz do nas

Krok 1

Zapraszamy do poznania naszej misji i oferty. Jesteśmy organizacją prywatną powołaną przez przedsiębiorców i służącą rozwojowi biznesu. Koncentrujemy się na dialogu społecznym, wspieraniu innowacyjności i integracji gospodarczej. Cele naszego działania określa statut. Współpraca z nami daje korzyści biznesowe.
Naszym członkiem może zostać każdy przedsiębiorca, który prowadzi działalność gospodarczą na terenie województwa kujawsko – pomorskiego. Powinien zarazem identyfikować się z Kodeksem Honorowym Pracodawcy. 
Dołączenie do nas to dobry krok sprzyjający rozwojowi firmy i wzmacniający jej dobrą opinię w biznesie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania o zakres współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

Krok 2

Zachęcamy do wypełnienia i złożenia deklaracji członkowskiej, poprzez którą przedsiębiorca zobowiązuje się do przestrzegania statutu oraz Kodeksu Honorowego Pracodawcy, a także stosowania się do uchwał organizacji. Wskazuje tu też interesujące go grupy tematyczne, co będzie dla nas bardzo pomocne w rekomendowaniu oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Jednocześnie wyraża zgodę na ponoszenie opłaty wpisowej oraz corocznej składki członkowskiej. Deklarację można złożyć za pomocą poniższego formularza elektronicznego.

Krok 3

O wypełnionej deklaracji zostaniemy powiadomieni elektronicznie. Niezależnie od tego podpisany dokument należy złożyć w naszym biurze.
O przyjęciu kandydata zdecyduje zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw w formie uchwały. Przed tą decyzją należy wnieść opłatę wpisową w wysokości 500,00 zł na konto bankowe Pracodawców Pomorza i Kujaw: BOŚ o/Bydgoszcz nr 12 1540 1027 2102 7501 6724 0001.
Zapraszamy do współpracy.

wypełnij deklarację: