Pakiet członkowski - pracodawcy.info.pl

CO OBEJMUJE PAKIET CZŁONKOWSKI?

Naszym członkom dostarczamy biznesowe korzyści. Z nami dostępne są wartościowe relacje i usługi. 

Reprezentacja interesów


Występujemy w sprawach członków w relacjach z administracją.

Słuchamy, analizujemy i prezentujemy opinię biznesu. W ramach naszego cyklu „Pracodawcy Pomorza i Kujaw alarmują!” komentujemy ważne zdarzenia i pokazujemy naszą wspólną perspektywę. W razie sporu biznesowego możemy przeprowadzić mediacje.

Wydarzenia biznesowe


Dla naszych członków tworzymy platformę 
wartościowych relacji biznesowych.   

W ramach składki członkowskiej i bez dodatkowych opłat, organizujemy spotkania networkingowe i konferencje. Każdy członek ma możliwość udziału w KLUBIE PRACODAWCÓW (każdy drugi wtorek miesiąca), gdzie eksperci dzielą się swoją wiedzą lub spotykamy się z gościem specjalnym. Podczas spotkań realizujemy też moderowany networkingDo tego odwiedzamy grupowo wybrane firmy w regionie kujawsko-pomorskim. Poznajemy ich działalność i osiągnięcia, uczestnicząc w dyskusji o wyzwaniach i czerpiąc z ich doświadczenia podczas Rozmów o BiznesieZapewniamy udział w naszych prestiżowych konferencjach biznesowychBiznes Trendy (3 bezpłatne wejściówki) i Kujawsko-Pomorskie Forum HR (2 bezpłatne wejściówki). Ponadto, w naszej organizacji członkowie biorą udział w zamkniętych spotkaniach integracyjnych. Tu rozwijają relacje i mają możliwość rozmowy z osobami, które poszukują innowacyjnych rozwiązań i rozumieją wyzwania biznesowe. 

Eksperckie wsparcie


Zapewniamy konsultacje z ekspertami w dziedzinie
finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży i prawa.

Już od pierwszego dnia członkostwa dostępne są dwie bezpłatne godziny konsultacji w skali roku kalendarzowego. Dalsze konsultacje z naszymi ekspertami zapewniamy firmom członkowskim w niższej cenie, niż standardowa oferta doradcza. Ustalamy indywidualnie rabat od 10% do 20%, w zależności od zaawansowania problemu do rozwiązania. 
Dla członków przygotowujemy bezpłatne webinary i seminaria. Pomagamy rozwijać kompetencje kadr. Analizujemy potrzeby firm i przygotowujemy ciekawe programy szkoleń, mocno ukierunkowane na kompetencje menedżerskie. Usługi te organizujemy w formule otwartej (dla grupy osób z różnych firm), jak i zamkniętej (na potrzeby wybranej firmy). Nasza oferta szkoleniowa dla członków przewiduje rabat nawet do 20% od ceny standardowej. „Szyte na miarę” szkolenia zamknięte i doradztwo wkrótce będą też dostępne z dofinansowaniem unijnym. Pomagamy w pozyskaniu takiej pomocy. 

Wspólne zakupy


Korzystamy z negocjacyjnej przewagi grupy firm.

Z nami dostępne są niższe ceny zakupu na usługi telekomunikacyjne, badania, tankowanie paliw, ofertę integracyjną. W ramach grupy zakupowej związku negocjujemy wspólnie korzystne oferty. Członkowie mogą tu przedstawić swoje potrzeby, a my sprawdzamy czy jest potencjał w grupie do wolumenu dającego siłę w negocjacjach.

Promocja biznesu


Członkostwo w naszej organizacji daje 
nowe możliwości promocji marki i osiągnięć. 

Stwarzamy możliwość promocji firmy członkowskiej w cotygodniowym newsletterze związku. Nasi członkowie mają pierwszeństwo podjęcia współpracy reklamowej na eventach związku. Usługi reklamowe dla członków oferujemy w specjalnej cenie (rabat ustalamy indywidualnie od 10% do 20%).