Poznaj naszych ekspertów! - pracodawcy.info.pl

Poznaj naszych ekspertów

Aby nawiązać kontakt z ekspertami, napisz na adres biuro@pracodawcy.info.pl, a przygotujemy Wasze spotkanie!

AGNIESZKA BIENIEK - ekspertka ds. prawa pracy 

Radca prawny. Wspólniczka i Koordynatorka Zespołu Prawa Pracy w Kancelarii Ostowski i Partnerzy. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w prawie ochrony danych osobowych. Reprezentuje klientów w sporach sądowych, wspomaga ich w bieżącej działalności, jak również przeprowadza szkolenia. 

ANNA KOWALSKA - ekspertka ds. prawa podatkowego  

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Studia prawnicze ukończyła specjalizując się w prawie podatkowym. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy, w tym w urzędzie skarbowym oraz kancelariach prawnych. Wiedzę z zakresu prawa podatkowego rozszerzała na licznych szkoleniach, w tym na Podyplomowych Studiach Prawa Podatkowego Uniwersytetu Łódzkiego.  

ANNA STACHNIUK - ekspertka strategii marki 

Od lat zajmuje się strategią marki, ze szczególnym naciskiem na Employer Branding. Praktyk od 2009 roku w zakresie zagadnień HR – zarówno miękkiego, jak i twardego. Na co dzień wspiera przedsiębiorstwa w budowaniu efektywnych zespołów. Tworzy strategie biznesowe i HR, budując długofalowo wizerunek współpracujących z nią marek.

JAROSŁAW OSTROWSKI - ekspert zarządzania ryzykiem prawnym i fundacji rodzinnej

Radca prawny, doradca podatkowy, od blisko 25 lat doradza w biznesie kierując jednocześnie ponad 50-cio osobowym zespołem Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy. Wykładowca Izby Radców Prawnych w Toruniu oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jako prelegent wielokrotnie dzielił się doświadczeniem na konferencjach naukowych i biznesowych.

MAGDALENA HERMANN - ekspertka ds. rozwoju firmy

Pasjonatka rozwoju skoncentrowanego na ludziach, a także strategicznego podejmowania decyzji biznesowych. Posiada 14-letnie doświadczenie w obszarze HR oraz 7-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, efektywnie projektując i wdrażając procesy HR dla podległych obszarów odpowiedzialności biznesowej. Doradza i współpracuję z dyrektorami, managerami, team leaderami w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. 

MARCIN CHLEBOWSKI - ekspert ds. bezpieczeństwa informatycznego

Prezes Zarządu Eximo Project, firmie specjalizującej się w integracji systemów informatycznych oraz projektującej kompleksowe rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Specjalista z zakresu bezpieczeństwa IT (CCIE #21714 Security) oraz technologii sieciowych. Wcześniej związany z międzynarodowymi firmami ITC, gdzie brał udział w projektach informatycznych realizowanych na terenie całej Europy. Posiada 25-letnie doświadczenie w branży IT.  

ZBIGNIEW PIETRZAK-STOCKI - ekspert ds. HR

Właściciel Agencji Doradztwa Personalnego i Zatrudnienia realizującą m.in. usługi rekrutacji, selekcji, adaptacji, badania i zarządzania fluktuacją oraz P.W. BLOT specjalizującą się w zakresie outsourcingu działu sprzedaży oraz usług handlowych na terenie Polski i Europy. Na co dzień pracuję z menagerami w zakresie przełamywania barier zawodowych dążąc do realizacji ich celów. Specjalizuje się w tworzeniu działów sprzedaży, jak i wprowadzaniu produktu-usług na nowe rynki.

GRAŻYNA POPIELEWSKA - ekspertka ds. dotacji i pożyczek

Na co dzień zajmuje się doradztwem w zakresie rozwoju działalności firm, poprzez przygotowywanie dokumentacji o dofinansowanie w ramach projektów unijnych oraz rozliczanie dotacji i pożyczek.

RADOSŁAW OSTRÓWKA - ekspert ds. dotacji i pożyczek

Już od ponad piętnastu lat służy pomocą pracodawcom z województwa kujawsko-pomorskiego w rozwoju ich działalności. Specjalista w opracowywaniu, prowadzeniu i rozliczaniu projektów dotyczących dotacji i pożyczek na rzecz rozwoju firmy, w tym między innymi poprawy warunków BHP na stanowiskach pracy.

ROBERT BALCEREK - ekspert ds. dźwigów i wind

Ekspert w zakresie projektowania oraz modernizacji dźwigów i wind osobowych i towarowych oraz urządzeń do przemieszczania osób niepełnosprawnych. 
ROBERT BURDACH - ekspert ds. lean managementu

Od dekady zarządza w organizacjach o profilu produkcyjnym w przemyśle lekkim. Swoje doświadczenie wykorzystuje w szukaniu kompromisowych i prostych rozwiązań dających możliwość sukcesu. Specjalizuje się w optymalizacji procesów. Łączy twarde narzędzia LEAN z miękkimi potrzebami HR. Audytor i dyrektor produkcji, praktyk biznesu.