AKADEMIA HR - Skuteczne rozmowy rozwojowe i udzielanie feedbacku - Aktualności - pracodawcy.info.pl

AKADEMIA HR - Skuteczne rozmowy rozwojowe i udzielanie feedbacku

Dodano: 27.03.2024 Data wydarzenia: 04.06.2024 - 04.06.2024
Konstruktywna krytyka to umiejętność, którą powinien posiadać każdy dobry szef. 
Dlatego piąte szkolenie AKADEMII HR pozwoli Tobie na rozwinięcie umiejętności i kompetencji w obszarze prowadzenia rozmów rozwojowych z pracownikami.
Szkolenie poprowadzi Agnieszka Szczęsna - coach ICF, trener biznesu, konsultant Mindsonar i DISC D3, ekspert w zakresie L&D i Leadership. Swoje 24-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w branży IT. W tym czasie, pracując z różnymi klientami, tworzyła i usprawniała dla nich procesy oraz poprawiała wyniki operacyjne. Posiada rzetelną wiedzę i umiejętności, które przekłada na działanie zespołów, z którymi współpracuje. W swojej pracy zawsze dąży do optymalizacji działań i osiągania założonych celów strategicznych, przyczyniając się do rozwoju i zwiększania wyników finansowych firmy. 
Program szkolenia obejmuje zrozumienie roli rozmów rozwojowych, poznanie roli przełożonego i HR w skuteczności tych rozmów oraz nabycie umiejętności ich przeprowadzania w oparciu o techniki SMART/GROW, FUKO czy SZIP. 
Spotkanie odbędzie się 4 czerwca 2024 roku w hotelu Słoneczny Młyn (ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz).
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby:
- dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw - 935,00 zł netto + 23% VAT
- dla pozostałych firm – 1100,00 zł netto +23% VAT
Przy zgłoszeniu pracowników na minimum 3 różnych szkoleń z cyklu szkoleniowego AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ przysługuje dodatkowy rabat cenowy w wysokości 5% uwzględniany przy każdym szkoleniu.
Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe w postaci elektronicznej, poczęstunek oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Płatność nastąpi przelewem na podstawie faktury pro forma wystawionej przed udziałem w szkoleniu.
Polecamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ