AKADEMIA HR - Równe traktowanie i niedyskryminacja pracownika - Aktualności - pracodawcy.info.pl

AKADEMIA HR - Równe traktowanie i niedyskryminacja pracownika

Dodano: 27.03.2024 Data wydarzenia: 23.04.2024 - 23.04.2024
Przy zatrudnianiu pracowników kluczowe są prawa pracy. Oznacza to, że każdy z nich powinien mieć jednakowe prawa w takich samych okolicznościach, zwłaszcza w kontekście wykonywania podobnych obowiązków. 
Podczas pierwszego szkolenia AKADEMII HR poznasz prawidłowe stosowanie przepisów prawnych, dot. równego traktowania oraz niedyskryminacji.
Spotkanie poprowadzi Agnieszka Bieniek, radca prawny. Wspólniczka i Koordynatorka Zespołu Prawa Pracy w Kancelarii Ostrowski i Partnerzy. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w prawie ochrony danych osobowych. Reprezentuje klientów w sporach sądowych, wspomaga ich w bieżącej działalności, jak również przeprowadza szkolenia. 
Program szkolenia obejmuje przygotowanie do prawidłowego stosowania przepisów prawnych dotyczących równego traktowania i niedyskryminacji w pracy.
Spotkanie odbędzie się 23 kwietnia 2024 roku w hotelu Słoneczny Młyn (ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz).
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby:
- dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw - 935,00 zł netto + 23% VAT
- dla pozostałych firm – 1100,00 zł netto +23% VAT
Przy zgłoszeniu pracowników na minimum 3 różnych szkoleń z cyklu szkoleniowego AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ przysługuje dodatkowy rabat cenowy w wysokości 5% uwzględniany przy każdym szkoleniu.
Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe w postaci elektronicznej, poczęstunek oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Płatność nastąpi przelewem na podstawie faktury pro forma wystawionej przed udziałem w szkoleniu.
Polecamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ