AKADEMIA HR - Onboarding, czyli jak wdrożyć nowego pracownika - Aktualności - pracodawcy.info.pl

AKADEMIA HR - Onboarding, czyli jak wdrożyć nowego pracownika

Dodano: 27.03.2024 Data wydarzenia: 06.05.2024 - 06.05.2024
Działania skupiające się na prawidłowym doborze kandydata do specyfiki stanowiska pracy oraz na wdrożeniu go do działania w firmie to podstawa dobrego onboardingu

Dlatego wraz z drugim szkoleniem AKADEMII HR dowiesz się jak sprawić, aby do Twojej firmy trafili tylko najlepsi kandydaci.
Szkolenie poprowadzi Anna Stachniuk - od lat zajmuje się strategią marki, ze szczególnym naciskiem na Employer Branding. Praktyk od 2009 roku w zakresie zagadnień HR, zarówno miękkiego, jak i twardego. Na co dzień wspiera przedsiębiorstwa w budowaniu efektywnych zespołów. Opiekun i wykładowca na kierunku "Zarządzanie produkcją oraz Nowoczesny marketing" na WSB. 
Program szkolenia obejmuje zdobycie umiejętności wdrożenia i zaadoptowania nowego pracownika w kulturze organizacji, umiejętność wskazania mu mechanizmów działania firmy, jasne określenie celów na danym stanowisku oraz zapewnienie ścieżki rozwoju oraz szkoleń. 
Spotkanie odbędzie się 6 maja 2024 roku w hotelu Słoneczny Młyn (ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz).
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby:
- dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw - 935,00 zł netto + 23% VAT
- dla pozostałych firm – 1100,00 zł netto +23% VAT
Przy zgłoszeniu pracowników na minimum 3 różnych szkoleń z cyklu szkoleniowego AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ przysługuje dodatkowy rabat cenowy w wysokości 5% uwzględniany przy każdym szkoleniu.
Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe w postaci elektronicznej, poczęstunek oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Płatność nastąpi przelewem na podstawie faktury pro forma wystawionej przed udziałem w szkoleniu.
Polecamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ