AKADEMIA HR - Matryca umiejętności - Aktualności - pracodawcy.info.pl

AKADEMIA HR - Matryca umiejętności

Dodano: 27.03.2024 Data wydarzenia: 21.05.2024 - 21.05.2024
W obecnie niepewnych gospodarczo czasach dobrze jest posiadać kompetentny zespół pracowniczy, którego umiejętności pozwolą na osiąganie sukcesów. 
Czwarte szkolenie AKADEMII HR poświęcimy tematowi efektywnego dokonywania oceny umiejętności pracowników oraz wykorzystaniu narzędzi pomocnych w tym procesie.
Spotkanie poprowadzą: 

Marlena Adamska - specjalista w zakresie zarządzania ludźmi w organizacji, trener i konsultant biznesu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na wysokich stanowiskach menedżerskich w obszarze polityki personalnej w polskich firmach. W ramach działalności naukowej prowadzi wykłady na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy. 

Agnieszka Konicz-Kowalska - psycholog, dyrektor operacyjny i konsultant w obszarze HR. Od ponad 12 lat związana z branżą HR - zajmuje się wszelkimi sprawami związanymi z pracownikiem w organizacji. Konsultant w zakresie systemów motywacyjnych, wynagrodzeń, ocen pracowniczych, wartościowania stanowisk. Od kilku lat specjalizuje się również w zakresie wdrażania modeli/matryc kompetencyjnych oraz we wdrażaniu systemów IT usprawniających działanie obszarów HR. 
Program szkolenia obejmuje pozyskanie wiedzy na temat efektywnego dokonywania oceny umiejętności pracowników oraz narzędzi pomocnych w tym procesie. 
Spotkanie odbędzie się 21 maja 2024 roku w hotelu Słoneczny Młyn (ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz).
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby:
- dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw - 935,00 zł netto + 23% VAT
- dla pozostałych firm – 1100,00 zł netto +23% VAT
Przy zgłoszeniu pracowników na minimum 3 różnych szkoleń z cyklu szkoleniowego AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ przysługuje dodatkowy rabat cenowy w wysokości 5% uwzględniany przy każdym szkoleniu.
Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe w postaci elektronicznej, poczęstunek oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Płatność nastąpi przelewem na podstawie faktury pro forma wystawionej przed udziałem w szkoleniu.
Polecamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ