Szkolenie: Plan marketingowy - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Szkolenie: Plan marketingowy

Dodano: 31.08.2023 Data wydarzenia: 25.09.2023 - 25.09.2023
Wraz z Pawłem Włodarczykiem, zapraszamy do udziału w szkoleniu „Plan marketingowy, czyli marketing od podstaw”.
W ramach warsztatu, dowiesz się jak w praktyce wygląda przygotowanie planu marketingowego, niezależnie czy tworzysz go dla firmy, usługi czy produktu.
Ponadto, będziesz potrafił korzystać z podstawowych narzędzi marketingowych służących do planowania, projektowania oraz analizowania Twoich działań.
Prowadzący szkolenie Paweł Włodarczyk, w ciągu 13 lat pracy w branży reklamowej przeprowadził aż 80 audytów i konsultacji dla firm. To doświadczenie pozwoliło mu założyć markę KREATYWNIEJ, gdzie pełni rolę stratega i wizjonera. Mając za sobą 1500 imprez i szkoleń, z pewnością potrafi przekazać praktyczną wiedzę na temat marketingu.
Warsztat dedykowany jest osobom odpowiedzialnym za reklamę i marketing, właścicielom firm, kierownikom i managerom działów marketingu, specjalistom ds. marketingu i komunikacji oraz freelancerom.
Szkolenie odbędzie się 25 września 2023 roku w hotelu Słoneczny Młyn (ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz). Cena za udział w wydarzeniu jednej osoby dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw to 864,00 zł + VAT. Dla pozostałych zainteresowanych 960,00 zł + VAT.
Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, szablony niezbędne do stworzenia planu marketingowego, godzinę bezpłatnej konsultacji po szkoleniu, harmonogramy publikacji w mediach społecznościowych, poczęstunek oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu. Z uwagi na warsztatowy charakter szkolenia, prosimy uczestników o zabranie ze sobą laptopów.
Udział w szkoleniu można zgłosić do 15 września 2023 roku, wypełniając formularz znajdujący się pod linkiem: https://forms.office.com/e/WGaBMNtg37
Serdecznie polecamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ