Szkolenie: Narzędzia marketingowe - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Szkolenie: Narzędzia marketingowe

Dodano: 17.01.2024 Data wydarzenia: 06.02.2024 - 06.02.2024
Obsługa mediów społecznościowych wiąże się z pracą przy użyciu różnorodnych narzędzi, które wymagają szerokiego zakresu umiejętności.
Dzięki szkoleniu „Narzędzia marketingowe” z łatwością będziesz wiedział czym się wspomóc w codziennej pracy marketingowca i nie tylko.
Podczas szkolenia dowiesz się m.in. o:
- roli narzędzi online w realizacji strategii marketingowych,
- skutecznym planowaniu kampanii z wykorzystaniem baz danych w e-mail i SMS marketingu,
- tworzeniu zasad komunikacji wewnątrz firmy,
- projektowaniu kampanii reklamowych za pomocą ogólnodostępnych narzędzi
- wyciąganiu wniosków na podstawie otrzymanych wyników.
Prowadzący szkolenie Paweł Włodarczyk, w ciągu 13 lat pracy w branży reklamowej przeprowadził aż 80 audytów i konsultacji dla firm. To doświadczenie pozwoliło mu założyć markę KREATYWNIEJ, gdzie pełni rolę stratega i wizjonera. Mając za sobą 1500 imprez i szkoleń, z pewnością potrafi przekazać praktyczną wiedzę na temat marketingu.
Warsztat dedykowany jest osobom odpowiedzialnym za reklamę i marketing, właścicielom firm, kierownikom i managerom działów marketingu, specjalistom ds. marketingu i komunikacji oraz freelancerom.
Szkolenie odbędzie się 6 lutego 2024 roku w Hotelu Słoneczny Młyn (ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz). Cena za udział w wydarzeniu jednej osoby dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw to 850,00 zł + VAT. Dla pozostałych zainteresowanych 1 000,00 zł + VAT.
Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, godzinę bezpłatnej konsultacji po szkoleniu, poczęstunek oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu. Z uwagi na warsztatowy charakter szkolenia, prosimy uczestników o zabranie ze sobą laptopów.
Udział w szkoleniu można zgłosić do 31 stycznia 2024 roku, wypełniając FORMULARZ

CZYTAJ RÓWNIEŻ