AKADEMIA HR - Budowanie marki pracodawcy - Aktualności - pracodawcy.info.pl

AKADEMIA HR - Budowanie marki pracodawcy

Dodano: 27.03.2024 Data wydarzenia: 13.06.2024 - 13.06.2024
Marka pracodawcy to nie tylko jak kreuje się pracodawca, ale przede wszystkim to, co mówią o nim jego pracownicy
Szóste, ostatnie szkolenie AKADEMII HR dot. będzie skutecznego budowania wizerunku managera, budowania zespołu oraz kultury organizacji.
Szkolenie poprowadzi Anna Stachniuk - od lat zajmuje się strategią marki, ze szczególnym naciskiem na Employer Branding. Praktyk od 2009 roku w zakresie zagadnień HR, zarówno miękkiego, jak i twardego. Na co dzień wspiera przedsiębiorstwa w budowaniu efektywnych zespołów. Opiekun i wykładowca na kierunku "Zarządzanie produkcją oraz Nowoczesny marketing" na WSB. 
Program szkolenia obejmuje umiejętność budowania wizerunku managera, zespołu oraz kultury organizacji. Ponadto, poznasz sposoby budowania strategii HR oraz najskuteczniejszych metod marketingowych do promowania tychże działań.
Spotkanie odbędzie się 13 czerwca 2024 roku w hotelu Słoneczny Młyn (ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz).
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby:
- dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw - 935,00 zł netto + 23% VAT
- dla pozostałych firm – 1100,00 zł netto +23% VAT
Przy zgłoszeniu pracowników na minimum 3 różnych szkoleń z cyklu szkoleniowego AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ przysługuje dodatkowy rabat cenowy w wysokości 5% uwzględniany przy każdym szkoleniu.
Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe w postaci elektronicznej, poczęstunek oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Płatność nastąpi przelewem na podstawie faktury pro forma wystawionej przed udziałem w szkoleniu.
Polecamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ