ROZMOWY O BIZNESIE w Z.P.O. "F i O" - spotkanie networkingowe

Dodano: 09.11.2021 Data wydarzenia: 25.11.2021 - 25.11.2021
Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu networkingowym Pracodawców Pomorza i Kujaw z cyklu ROZMOWY O BIZNESIE. Swoim doświadczeniem tym razem podzieli się Maciej Polakowski, właściciel Zakładu Produkcji Odzieży "FiO". Spotkanie odbędzie się w siedzibie firmy Z.P.O. "FiO" (ul. Górzyskowo 10 w Bydgoszczy) w dniu 25.11.2021 w godz. 10:00-12:00.
Będziemy rozmawiać o potrzebie wprowadzania innowacji, zwłaszcza związanych z automatyzacją i cyfryzacją procesu produkcyjnego. Moderatorami spotkania będą Małgorzata Pelc, członek zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw oraz Hanna Wygocka, dyrektor biura Pracodawców Pomorza i Kujaw.
 
Z.P.O. "F i O" funkcjonuje na rynku odzieżowym od 1994r. Specjalizuje się w produkcji wysokogatunkowej odzieży kobiecej dla światowych producentów. Główne rynki zbytu firmy to Szwajcaria i Niemcy. Firma Z.P.O. "F i O" zrealizowała projekty, dzięki którym produkcja odzieży została znacząco zautomatyzowana. A to wpływa na jakość!
Na spotkanie zapraszamy przede wszystkim przedsiębiorców zrzeszonych w Pracodawcach Pomorza i Kujaw. Zachęcamy jednak do udziału także Państwa partnerów biznesowych, którzy pragną poznać naszą organizację przed podjęciem decyzji o członkostwie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 19.11.2021r. poprzez platformę członkowską lub na adres biuro@pracodawcy.info.pl. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W spotkaniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby wcześniej zarejestrowane.

CZYTAJ RÓWNIEŻ