Ogłaszamy konkurs ”Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023”! - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Ogłaszamy konkurs ”Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023”!

Dodano: 19.02.2024
Konkurs ”Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023” uważamy za rozpoczęty!
Ponownie uhonorujemy najlepszych pracodawców z regionu kujawsko-pomorskiego, rozwijających swoje przedsiębiorstwa w oparciu o najwyższe kompetencje i stabilne relacje z pracownikami, kierujących się w działalności zasadami fair play oraz osiągających sukcesy w sektorach gospodarki opartej na wiedzy i innowacjach.
W konkursie ”Pracodawca Pomorza i Kujaw 2023” może wziąć udział każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w regionie kujawsko-pomorskim i zatrudniający pracowników.
Warunkiem udziału jest nominacja firmy przez:
- członka „Pracodawców Pomorza i Kujaw”,
- przedstawiciela środowisk pracodawców i przedsiębiorców niebędących członkami „Pracodawców Pomorza i Kujaw”,
- przedstawiciela administracji rządowej i samorządowej,
- przedstawiciela środowiska naukowego.
Kandydatów ocenimy w czterech kategoriach: „Mikroprzedsiębiorca”, „Mały Przedsiębiorca”, „Średni Przedsiębiorca” oraz „Duży Przedsiębiorca”.
Udział w konkursie jest bezpłatny. Na nominacje czekamy do 29 marca 2024 roku. Nominację należy wypełnić poprzez elektroniczny formularz:
Następnie, do nominowanych firm zostanie przesłane mailowo indywidualne zaproszenie do przedstawienia swoich osiągnięć w ramach formularza informacyjnego (termin przekazania formularza przez nominowaną firmę to 10 maja 2024 roku). Na podstawie zebranych informacji, kapituła składająca się z administracji rządowej i samorządowej, regionalnych uczelni oraz instytucji otoczenia biznesu wyłoni laureatów konkursu. Finałowa gala odbędzie się 7 czerwca.

CZYTAJ RÓWNIEŻ