AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ - Zarządzanie zmianą podczas wdrożenia Lean Management - Aktualności - pracodawcy.info.pl

AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ - Zarządzanie zmianą podczas wdrożenia Lean Management

Dodano: 28.02.2024 Data wydarzenia: 05.04.2024 - 05.04.2024
W obecnie niepewnych gospodarczo czasach jedyną pewną jest ciągła zmiana. Jak zatem komunikować o niej swoich pracowników? 
Dzięki trzeciemu szkoleniu z cyklu AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ pozyskasz wiedzę na temat zarządzania zmianą przy optymalizacji produkcji i zasobów. 
Szkolenie poprowadzi Robert Burdach - od ponad dekady zarządza organizacjami o profilu produkcyjnym w przemyśle lekkim. Swoje doświadczenie wykorzystuje w szukaniu kompromisowych i prostych rozwiązań dających możliwość sukcesu. Specjalizuje się w optymalizacji procesów. W swojej pracy potrafi połączyć twarde narzędzia LEAN z miękkimi potrzebami HR
Program szkolenia obejmuje m.in.:
- omówienie wyglądu spotkań organizacyjnych w firmie i jak je przeprowadzania,
- naukę efektywnego przedstawiania kluczowych wskaźników efektywności w firmie,
- poznanie przydatnych metod komunikacji, koniecznych przy wprowadzaniu zmian.
Spotkanie odbędzie się 5 kwietnia 2024 roku w hotelu Słoneczny Młyn (ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz).
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby:
- dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw - 935,00 zł netto + 23% VAT
- dla pozostałych firm – 1100,00 zł netto +23% VAT
Przy zgłoszeniu pracowników na minimum 5 różnych szkoleń z cyklu szkoleniowego AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ przysługuje dodatkowy rabat cenowy w wysokości 5% uwzględniany przy każdym szkoleniu.
Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe w postaci elektronicznej, poczęstunek oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Płatność nastąpi przelewem na podstawie faktury pro forma wystawionej przed udziałem w szkoleniu.
Polecamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ