AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ - Planowanie i raportowanie produkcji przy wsparciu AI - Aktualności - pracodawcy.info.pl

AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ - Planowanie i raportowanie produkcji przy wsparciu AI

Dodano: 21.02.2024 Data wydarzenia: 19.03.2024 - 19.03.2024
Prawidłowe planowanie i rozliczenie produkcji to klucz do poprawienia wydajności.
Wraz z pierwszym szkoleniem z cyklu AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ poznasz nowoczesne i praktyczne rozwiązania, które podniosą wydajność Twojej produkcji i doprowadzą do oszczędności.
Szkolenie poprowadzi Karol Chęciński - twórca systemów do zarządzania produkcją i magazynu marki Optimakers. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Microsoft. Samodzielnie przeprowadził ponad 100 wdrożeń optymalizujących działanie produkcji. Od 14 lat specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z bezpiecznym i wydajnym funkcjonowaniem zakładów produkcyjnych.
Program szkolenia obejmuje m.in.:
- planowanie produkcji przy użyciu specjalistycznego oprogramowania z zastosowaniem AI,
- zaprezentowanie wskaźników wydajności - co najlepiej opisuje specyfikę Twojej produkcji, jakie dane potrzebujesz poznać oraz jakie wnioski na ich podstawie możesz wysnuć, 
- traceability i FIFO,
- automatyzacja dokumentacji.
Spotkanie odbędzie się 19 marca 2024 roku w hotelu Słoneczny Młyn (ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz).
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby:
- dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw - 935,00 zł netto + 23% VAT
- dla pozostałych firm – 1100,00 zł netto +23% VAT
Przy zgłoszeniu pracowników na minimum 5 różnych szkoleń z cyklu szkoleniowego AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ przysługuje dodatkowy rabat cenowy w wysokości 5% uwzględniany przy każdym szkoleniu.
Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe w postaci elektronicznej, poczęstunek oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Płatność nastąpi przelewem na podstawie faktury pro forma wystawionej przed udziałem w szkoleniu.
Polecamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ