Wodociągi Bydgoskie świadczą usługi na rzecz Przedsiębiorców

Dodano: 28.10.2022
Informujemy, że nasza firma członkowska - Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy - sp. z o.o. - poza działalnością podstawową, czyli dostarczaniem wody i odprowadzaniem oraz oczyszczaniem ścieków, świadczy także szereg usług specjalistycznych dla Przedsiębiorców.
Na rzecz lokalnych firm i instytucji, Wodociągi Bydgoskie realizują między innymi usługę „Projektujemy i budujemy”, w ramach której zapewniają kompleksowe wykonanie przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych sanitarnych oraz kanalizacyjnych deszczowych. Pracują także na już istniejących przyłączach, oferując ich naprawy, czyszczenia oraz przeglądy. Przedsiębiorcom doradzają również w prowadzeniu gospodarki wodnej i ściekowej, obsługują urządzenia i obiekty wod.-kan. oraz badają wodę, ścieki i osady.
Pełna oferta usług dostępna jest na stronie: www.uslugi-mwik.bydgoszcz.plUsługi realizowane są na terenie Bydgoszczy i gmin ościennych: Dobrcza, Sicienka i Dąbrowy Chełmińskiej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją opracowaną przez Wodociągi Bydgoskie.
W przypadku pytań lub zainteresowania otrzymaniem materiałów informacyjnych dla firm, prosimy o kontakt:
Marcin Szymkowiak
tel. 52 58 60 995
mob. 885 905 434
e-mail: marcin.szymkowiak@mwik.bydgoszcz.pl  
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy - sp. z o.o.
ul. Toruńska 103
85-817 Bydgoszcz  

CZYTAJ RÓWNIEŻ