Projekt „ReSKILL" - PSG - Agencja Analiz i Doradztwa Personalnego - Informacje od firm członkowskich - Firmy członkowskie - pracodawcy.info.pl

Projekt „ReSKILL" - PSG - Agencja Analiz i Doradztwa Personalnego

Dodano: 06.03.2023
Nasza firma członkowska - Agencja Analiz i Doradztwa Personalnego Psychological Solutions Group, Remigiusz Koc - informuje o realizowanym przez nich projekcie dotyczącym reskillingu w branży meblowej:
Jak skutecznie podnieść kwalifikacje i kompetencje pracowników? – możliwość skorzystania z  innowacyjnego narzędzia dla przedsiębiorców z branży meblowej.
W kwietniu 2023 roku rozpoczął się nabór do fazy wdrożenia w projekcie „ReSKILL - metoda przygotowania MSP na zmiany rynkowe poprzez reskilling”. W ramach udziału w projekcie przedsiębiorcy uzyskują dostęp do platformy informatycznej umożliwiającej przeprowadzenie diagnozy kompetencyjnej pracowników z uwzględnieniem trendów w branży. Wraz z dostępem użytkownicy otrzymują także szereg narzędzi, instrukcji i przewodników do samodzielnego wdrożenia działań rozwojowych, z uwzględnieniem analizy ich kosztochłonności. 
W ramach udziału w projekcie przewidziano także szkolenie i doradztwo HR-owe m.in. z zakresu korzystania z platformy i przeprowadzania procesu reskillingu w firmie.
Przypomnijmy, że reskilling to działania mające na celu przygotowanie kadry przedsiębiorstw do zmian wynikających z pojawienia się m.in. nowych technologii/automatyzacji, z uwzględnieniem ich dotychczasowego potencjału kadrowego.
Do udziału w projekcie zapraszamy małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność w branży meblowej (min. 1 rok działalności).
Więcej informacji i dokumenty rekrutacyjne dostępne są TUTAJ
Biuro projektu: info@psg.edu.pl

CZYTAJ RÓWNIEŻ