Projekt graficzny od Agencji START - Informacje od firm członkowskich - Firmy członkowskie - pracodawcy.info.pl

Projekt graficzny od Agencji START

Dodano: 24.01.2024
Początek nowoczesnej reklamy w Polsce to czas, w którym powstała Agencja Reklamowa START.
Od prawie 33 lat firma bazuje na 3 powiązanych ze sobą filarach: studiu graficznym, drukarni, dziale produkcji reklam.
Agencja oferuje dla członków Pracodawców Pomorza i Kujaw rabat w wysokości 20% za projekt graficzny jednostronnych lub dwustronnych form reklamy takich jak: 
- wizytówka,
- ulotka,
- plakat,
- projekt na billboard,
- citylight,
- reklamę autobusową typu full back.
Regularna cena projektu z uwzględnieniem trzech poprawek to 150 zł netto. Po rabacie tylko 120 zł netto.
Agencja dostosowuje prace do indywidualnych potrzeb Klienta. W grafice najważniejsza jest dla nich kreatywność, precyzja i ciężka, czasem mrówcza praca:
POMYSŁ | Tworzymy projekty od zera, bazując na informacji od Klienta. Komunikacja i zrozumienie potrzeb jest w tym przypadku kluczowe, nam kreatywności i pomysłów nie zabraknie. Poczucie estetyki, odpowiedniej kompozycji, doboru koloru i fontu są dla nas podstawą dobrego projektu.
PRAKTYKA | Dostosowujemy przygotowane projekty pod różne formaty i szablony. Księga znaku jest dla nas jak przewodnik po marce, o którą dbamy jak o własną.
REALIZACJA | Przygotowujemy pliki do druku dzięki współpracy z nasza drukarnią i działem produkcji nie ma dla nas zagadek w specyfikacji technicznej.
W przypadku chęci skorzystania z rabatu prosimy o kontakt z Panią Werą Alichniewicz: 795 160 802, w.alichniewicz@startart.pl

CZYTAJ RÓWNIEŻ