Dni otwarte w Lexus Bydgoszcz - Informacje od firm członkowskich - Firmy członkowskie - pracodawcy.info.pl

Dni otwarte w Lexus Bydgoszcz

Dodano: 19.03.2024
Firma członkowska ANRO-TRADE Sp. z o.o. Toyota Walder zaprasza na nadchodzące Dni Otwarte z Lexusem LBX! Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-13 kwietnia 2024 roku w salonie Lexus Bydgoszcz (ul. Szosa Gdańska 23, Osielsko)
Lexus LBX to pojazd, który nie tylko zachwyca swoim nowoczesnym designem, ale także imponuje swoją dynamiczną charakterystyką. Zestawiając elegancję z innowacyjnymi rozwiązaniami, ten model stanowi doskonałą symfonię komfortu, stylu i wydajności. 

Lexus LBX można dowolnie konfigurować tak, aby spełniał Twoje oczekiwania co do wymarzonej podróży. Ten model daje możliwość wyboru pomiędzy dwoma napędami (4x4 oraz 4x2), pomiędzy aż pięcioma atmosferami: LBX, LBX Elegant, LBX Emotion, LBX Relax, LBX Cool, które odpowiednio różnią się wyposażeniem. Każda z nich zawiera najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i rozrywki, pozwalając kierowcy na relaks i pewność podczas podróży. Dodatkowo samochód występuje aż w dziewięciu wersjach kolorystycznych.
Cena Lexusa LBX w roku produkcyjnym 2024 zaczyna się od 139 900 zł brutto. Alternatywnie, istnieje możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty finansowania KINTO ONE, czyli najmu długoterminowego. Doradcy w salonie Lexus Bydgoszcz chętnie przedstawią możliwości związane z zakupem tego modelu. Zapraszamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ