BPPT poszukuje najemców do Centrum Rozwoju - Informacje od firm członkowskich - Firmy członkowskie - pracodawcy.info.pl

BPPT poszukuje najemców do Centrum Rozwoju

Dodano: 20.02.2024
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny poszukuje najemców do Centrum Rozwoju, mieszczącego się na ul. Bydgoskich Przemysłowców 8a w Bydgoszczy. 
Budynek przeznaczony jest dla firm zaczynających swoją działalność, w tym start-upów. Dzięki odseparowanej przestrzeni biurowej od hal, jest tutaj możliwość swobodnego prowadzenia zarówno działalności usługowej, magazynowej czy lekkiej produkcji.
BPPT zapewnia dostosowanie pomieszczeń do Państwa oczekiwań. Sale są w pełni wyposażone w nowoczesne meble oraz są dobrze oświetlone. W przestrzeni biurowej znajduje się sala konferencyjna, a także zaaranżowane kuchnie na każdym piętrze. Dla pracowników, których działania będą prowadzone w halach, znajdują się przestronne szatnie z łazienkami oraz duża kuchnia ze strefą lunchową. Dużym atutem obiektu jest łatwy dojazd oraz możliwości swobodnego zawracania dla samochodów ciężarowych. 
Oferta wynajmu powierzchni w Centrum Rozwoju jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorstw, które są start up’em (firma działająca na rynku do 36 miesięcy) oraz należą do sektora MŚP
Aktualnie BPPT dysponuje biurami o powierzchni ok. 22-24 m2 oraz halą z antresolą o powierzchni 199,28 m2.
W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z Bydgoskim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym pod numerem 52 365 33 10 lub z:
Panią Małgorzatą Zielinską
Kierownik ds. Sprzedaży

668 244 756
52 561 58 02
malgorzata.zielinska@bppt.pl

CZYTAJ RÓWNIEŻ