Zbiórka na rzecz Fabryki Lloyda! - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Zbiórka na rzecz Fabryki Lloyda!

Dodano: 01.02.2024
Zapewne dotarła do Was wiadomość o tragedii, jaka zaszła w miniony czwartek w naszej firmie członkowskiej – w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy. 
To unikatowe miejsce, w którym spotykaliśmy się co miesiąc w ramach Klubu Pracodawców. Niestety Fabrykę zniszczył doszczętnie pożar.
Kulturalna mapa Bydgoszczy w ciągu jednej nocy opustoszała. W czerwcu planowaliśmy tutaj naszą coroczną galę. Już wiemy, że nie będzie to możliwe. Wielu naszych Członków organizowało w tym miejscu swoje spotkania, eventy i uroczystości. Odremontowana hala produkcyjna przenosiła nas co prawda w XIX wiek, ale pozytywna energia tego miejsca przypominała nam, że jesteśmy w wieku XXI.
Fabryka Lloyda to miejsce, w które włożono pasję i serce. To także zespół kreatywnych osób, który przez cztery lata rozwinął wspaniale ofertę kulturalną i eventową naszego regionu. Wierzymy, że powróci na Fordońską 156 w Bydgoszczy z jeszcze ciekawszymi propozycjami.
Chcemy im w tym pomóc i wesprzeć już funkcjonującą inicjatywę - publiczną zbiórkę na wsparcie Fabryki Loyda. 
Gorąco zachęcamy Was do realizacji wpłat poprzez portal Zrzutka.pl: KLIKNIJ TUTAJ
Wsparcie można realizować też przez zakup biletów na przyszłe wydarzenia, które są przenoszone do innych lokalizacji. Szczegóły znajdują się na OFICJALNEJ STRONIE FABRYKI.
Prezesowi Łukaszowi Glińskiemu i współpracownikom życzymy siły i wytrwałości. Jesteśmy z Wami!
W imieniu Zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw, 
Marcin Chlebowski, 
Romuald Kosieniak, Jarosław Ostrowski, Anna Stachniuk, Michał Gotowski, Katarzyna Kozłowska, Zbigniew Pietrzak - Stocki.

CZYTAJ RÓWNIEŻ