Zapraszamy na bezpłatny webinar dot. ustawy o sygnalistach - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Zapraszamy na bezpłatny webinar dot. ustawy o sygnalistach

Dodano: 11.06.2024 Data wydarzenia: 17.06.2024 - 17.06.2024
We współpracy z firmami członkowskimi ADOP Sp. z o.o. oraz Wilamowscy Adwokaci Spółka Partnerska zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze.
Tematem spotkania będą aspekty prawne ustawy o ochronie sygnalistów oraz ich wdrożenie na wybranych przykładach.
W ramach spotkania odpowiemy na takie kwestie jak: 
- gdzie jesteśmy, czyli kiedy realnie będziemy musieli wdrożyć ochronę sygnalistów,
- zakres podmiotowy, czyli kto musi wprowadzić odpowiednie regulacje,
- zakres przedmiotowy, czyli jakie naruszenia można zgłosić
- jak powinny wyglądać procedury wewnętrzne i zewnętrzne,
- jak się przygotować na wdrożenie systemu ochrony sygnalistów,
- dobre praktyki z wdrożenia wymogów prawnych w przedsiębiorstwach i innych podmiotach system obsługi ochrony sygnalistów.
Spotkanie poprowadzą:
Karolina Wilamowska - partner zarządzający Wilamowscy Adwokaci Spółka Partnerska – adwokatka, mediatorka Centrum Mediacji przy Krajowej Izbie Gospodarczej, gdzie kieruje zespołem Nowych Technologii w mediacji, trenerka, mentorka Fundacji Women in Law. Członkini stowarzyszeń branżowych, prelegentka na polskich i międzynarodowych konferencjach. Wyróżniona na liście 25 najlepszych prawniczek w biznesie przez Forbes Women w roku 2022.
Krzysztof Niespodziński - aplikant adwokacki, Wilamowscy Adwokaci Spółka Partnerska - członek Kujawsko-Pomorskiej Izby Adwokackiej z siedzibą w Bydgoszczy, prawnik-praktyk, uczestniczy w procesie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych oraz jednostek sektora finansów publicznych.
dr inż. Marek Doering - Członek Zarządu w spółce Doering & Partnerzy. Wykładowca akademicki i trener w zakresie cyberbezpieczeństwa. Audytor wiodący systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji wg ISO/IEC 27001 oraz systemu zarządzania ciągłością działania wg ISO 22301. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera podmioty prywatne, jednostki samorządowe i szpitale w spełnieniu m.in. wymagań rozporządzenia w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności (KRI), ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa (UoKSC) i dyrektywy NIS 2. Współautor wraz z firmą ADOP rozwiązania technologicznego w zakresie ochrony sygnalistów SYGNALISTA24.info i konsultant wdrożenia systemu zgłaszania naruszeń prawa.
Webinarium odbędzie się w dniu 17 czerwca 2024 roku o godz. 12.00 w formule on-line. 
Udział w webinarium jest bezpłatny. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszenia.
Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do piątku, 14 czerwca, poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego.
Osoby zakwalifikowane do udziału w spotkaniu otrzymają na adres mailowy wskazany w zgłoszeniu link do spotkania. W przypadku zgłoszenia po 14 czerwca, link zostanie przesłany w dniu webinaru.
Zapraszamy! 

CZYTAJ RÓWNIEŻ