Szkolenie: Problem solving i organizacja pracy - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Szkolenie: Problem solving i organizacja pracy

Dodano: 08.11.2023 Data wydarzenia: 05.12.2023 - 05.12.2023
Organizacja pracy i jej planowanie to umiejętność trudna do opanowania w praktyce.
Dlatego postanowiliśmy Tobie w tym pomóc, przygotowując szkolenie „Problem solving i organizacja pracy”.
Celem warsztatów jest rozwinięcie umiejętności rozmowy, aktywnego słuchania oraz rozwiązywania problemów. W ramach spotkania poznasz mechanizmy działań, które prowadzą do skutecznego zarządzania organizacją pracy.
Ponadto, zgłębisz przydatne metody i narzędzia, jak matryca Eisenhowera czy zasada Pareto, aby skutecznie zapobiegać błędom wynikającym z niedostatecznej organizacji zadań w pracy.
Kurs poprowadzi Anna Stachniuk. Od lat zajmuje się strategią marki, ze szczególnym naciskiem na Employer Branding. Praktyk od 2009 roku w zakresie zagadnień HR – zarówno miękkiego, jak i twardego. Na co dzień wspiera przedsiębiorstwa w budowaniu efektywnych zespołów. W ramach prowadzonej działalności współpracuje jako konsultantka i wdrożeniowiec strategii biznesowych oraz personalnych, w firmach produkcyjnych działających głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Tworzy strategie biznesowe i HR, budując długofalowo wizerunek współpracujących z nią marek.
Szkolenie odbędzie się 5 grudnia 2023 roku, w godzinach 8:30 - 15:30, w Hotelu Słoneczny Młyn (ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz).
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby:

- dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw - 750,00 zł netto + 23% VAT
- dla pozostałych firm - 1000,00 zł netto + 23% VAT
W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego do 28 listopada.
Wypełnienie formularza zgłoszeniowego jest jednocześnie akceptacją regulaminu szkoleń i polityki prywatności dostępnych na stronie internetowej i zobowiązaniem się do ich przestrzegania.

CZYTAJ RÓWNIEŻ