Szkolenie praktyczne- Kurs pierwszej pomocy

Dodano: 09.03.2023 Data wydarzenia: 05.04.2023 - 05.04.2023
Zapraszamy do udziału w szkoleniu praktycznym „KURS PIERWSZEJ POMOCY” w dniu 05.04.2023 roku, godz. 09.00-14.00 Miejsce szkolenia: Hotel Słoneczny Młyn, ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz. 
Kodeks Pracy nakłada na pracodawcę obowiązek wyznaczenia osoby (pracownika) odpowiedzialnego za udzielanie pierwszej pomocy. Dlatego zachęcamy do doskonalenia wiedzy i umiejętności w tym zakresie. 
 
 
Uczestnicy dowiedzą się i przećwiczą:

 
  • jakie aspekty prawne determinują udzielanie pierwszej pomocy,
  • jak w bezpieczny sposób przeprowadzić akcję ratowniczą,
  • jak reagować w sytuacji zagrożenia życia,
  • jak prawidłowo wykonać manewry oraz procedury ratunkowe.

    Do tego otrzymają odpowiedzi na wszystkie pytania w zakresie ratownictwa medycznego. Zyskają pewność i odwagę w sytuacji stresu związanego z zagrożeniem ludzkiego życia.

     
Trener: Adrian Zadorecki- ratownik medyczny od 14 lat pracujący w Zespole Ratownictwa Medycznego udzielający pierwszej pomocy zawodowo, starszy specjalista ds. szkoleń Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy, wykładowca na kierunku Lekarskim UMK Toruń Collegium Medicum w Bydgoszczy , na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile- kierunek ratownictwo medyczne, w Wyższej szkole Bankowej w Bydgoszczy i Toruniu kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Ratunkowego. Bezkompromisowy pasjonat szkoleń, zawsze na bieżąco z wiedzą. Uczestnik licznych kursów doskonalących w zakresie pedagogiki, zarządzania zasobami ludzkimi, motywacji.
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby: 
  •  dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw - 400,00 zł brutto (VAT zw)
  •  dla pozostałych firm - 450,00 zł brutto (VAT zw)
Szkolenie praktyczne- ćwiczenia obejmują 50 % czasu szkolenia.
Sprzęt do prowadzenia ćwiczeń to zaawansowane fantomy dorosłego człowieka formy AMBU, komputerowo oceniające poprawność wykonywanej resuscytacji, fantom dziecka i noworodka, defibrylatory AED, kamizelki do nauki pomocy przy zadławieniach, torby opatrunkowe, wypadkowe, apteczki pierwszej pomocy, stazy taktyczne, zestawy do pozoracji ran i krwawień. 

W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy o wypełnienie elektronicznego
  formularza zgłoszeniowego  do dnia 29.03.2022r. 
 
 
Wypełnienie formularza zgłoszeniowego jest jednocześnie akceptacją Regulaminu szkoleń 
polityki prywatności dostępnych na stronie internetowej i zobowiązaniem do ich przestrzegania.

OFERTA SZKOLENIA

CZYTAJ RÓWNIEŻ