Szkolenie "PLANOWANE ZMIANY W PRAWIE PRACY OD 1 SIERPNIA 2022 ROKU"

Dodano: 25.05.2022 Data wydarzenia: 14.06.2022 - 14.06.2022
Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Planowane zmiany w prawie pracy od 1 sierpnia 2022 roku” w dniu 14.06.2022 roku w godz. 09:00-15:00. Miejsce szkolenia: Hotel Słoneczny Młyn, ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz. 
W najbliższych miesiącach pracodawców i pracowników czeka rewolucyjna nowelizacja Kodeksu pracy dostosowująca przepisy do unijnych dyrektyw. Przed nami szereg zmian w obecnie obowiązujących przepisach, w tym duże zmiany w umowach o pracę oraz w zasadach pozwalających pracownikom na godzenie życia rodzinnego i zawodowego.
 
 
Grupa docelowa:
 
- właściciele firm,

- osoby pracujące w działach HR,

- osoby pracujące w działach kadrowych,

- wszyscy zainteresowani tematem szkolenia. 

Cel szkolenia: przygotowanie uczestników do wdrożenia nowych zasad dotyczących umów o pracę, urlopów pracowniczych, szkoleń pracowników wynikających z implementacji do prawa polskiego przepisów prawa unijnego.

Szczegółowy program szkolenia w załączeniu.  
Trener: Agnieszka Bieniek radca prawny, koordynator Zespołu Prawa Pracy Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy z siedzibą w Toruniu. Autorka licznych artykułów na blogach Laboratorium Prawa Pracy, Kierunek RODO – Kompas prawny oraz w czasopismach Wspólnota i Pracownik Samorządowy. Od ponad 10 lat specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w prawie ochrony danych osobowych. Reprezentuje klientów w sporach sądowych, wspomaga ich w bieżącej działalności, jak również przeprowadza szkolenia ww. zakresie. Współpracowała jako doradca prawny przy prowadzeniu procesów restrukturyzacyjnych spółek kapitałowych, w tym procesach zwolnień grupowych.
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby:  
- dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw 
- 675,00 zł + VAT,
- dla pozostałych firm 
- 750,00 zł + VAT.
Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, poczęstunek oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.
Płatność nastąpi przelewem na podstawie faktury pro forma wystawionej przed udziałem w szkoleniu.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego do dnia 07.06.2022r.

Wypełnienie
 formularza zgłoszeniowego jest jednocześnie akceptacją Regulaminu szkoleń polityki prywatności dostępnych na stronie internetowej i zobowiązaniem do ich przestrzegania.

OFERTA SZKOLENIOWA

CZYTAJ RÓWNIEŻ