Szkolenie: MATRYCA UMIEJĘTNOŚCI- NARZĘDZIE DO ZARZĄDZANIA ROZWOJEM ZESPOŁU

Dodano: 18.08.2022 Data wydarzenia: 25.10.2022 - 25.10.2022
Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Matryca umiejętności- narzędzie do zarządzania rozwojem zespołu” w dniu 25.10.2022 roku, godz. 08.30-15.30 Miejsce szkolenia: Hotel Słoneczny Młyn, ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz. 
W obecnie niepewnych gospodarczo czasach dobrze jest posiadać kompetentny zespół pracowniczy, których umiejętności i ich efektywne wykorzystanie pozwoli na osiąganie sukcesów i dobrych wyników.

 
Trenerzy: 
Marlena Adamska - 
specjalista w zakresie zarządzania ludźmi w organizacji: trener i konsultant biznesu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na wysokich stanowiskach menedżerskich w obszarze polityki personalnej w polskich firmach. Realizuje usługi szkoleniowe, doradcze i audytoryjne. Zajmuje się również rozwiązaniami systemowymi dla HR. W ramach działalności naukowej prowadzi wykłady na Wyższej szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy. 
 
Agnieszka Konicz-Kowalska - Psycholog, Dyrektor Operacyjny, konsultant w obszarze HR. Ukończyła studia podyplomowe HR Manager oraz międzynarodową certyfikację trenera ACI. Od ponad 12 lat związana z branżą HR zajmuje się wszelkimi sprawami związanymi z pracownikiem w organizacji. Trener umiejętności miękkich. Konsultant w zakresie systemów motywacyjnych, wynagrodzeń, ocen pracowniczych, wartościowania stanowisk. Od kilku lat specjalizuje się również w zakresie wdrażania modeli/matryc kompetencyjnych oraz we wdrażaniu systemów IT usprawniających działanie obszarów HR. 
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby:  
- dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw 
- 675,00 zł netto + 23% VAT,
- dla pozostałych firm 
- 750,00 zł netto +23% VAT
Uczestnicy dzięki udziałowi w szkoleniu: 
 
- poznają czym jest Matryca Umiejętności, 
 
- nauczą się w jaki sposób budować matryce umiejętności, 
 
- poznają różnorodność skal ocen, 
 
- dowiedzą się jak zastosować Matrycę Umiejętności w praktyce, 
 
- nauczą się jak planować rozwój pracowników,
otrzymają szablon Matrycy Umiejętności w Excel. 

W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy o wypełnienie elektronicznego
  formularza zgłoszeniowego  do dnia 17.10.2022r. 

OFERTA SZKOLENIA

CZYTAJ RÓWNIEŻ