Spotkanie networkingowe ROZMOWY O BIZNESIE w HOLKAP Sp. z o.o.

Dodano: 13.10.2021 Data wydarzenia: 26.10.2021 - 26.10.2021
Zapraszamy do udziału w  kolejnym spotkaniu networkingowym Pracodawców Pomorza i Kujaw z cyklu ROZMOWY O BIZNESIE.  Swoim doświadczeniem tym razem podzielą się: Piotr Holka – prezes zarządu oraz Łukasz Holka - dyrektor zarządzający w HOLKAP Sp. z o.o. Spotkanie odbędzie się w siedzibie HOLKAP Sp. z o.o. (ul. Bydgoskich Przemysłowców 3 w Bydgoszczy, Bydgoski Park Przemysłowo Technologiczny), 
w dniu 26.10.2021 o godz. 18:00.
Będziemy rozmawiać o wdrażaniu strategii biznesowej, potrzebie wprowadzania innowacji  oraz o sukcesji w firmie rodzinnej.  Moderatorami spotkania będą Małgorzata Pelc, członek zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw oraz Hanna Wygocka, dyrektor biura Pracodawców Pomorza i Kujaw.  HOLKAP Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową logistyką magazynową. Zarządza tzw. magazynami rozproszonymi, wykorzystując potencjał współpracujących firm. Realizuje też usługę konfekcjonowania towarów. Prowadzi największą w województwie kujawsko-pomorskim hurtownię artykułów gospodarstwa domowego. 
Na spotkanie zapraszamy przede wszystkim przedsiębiorców zrzeszonych  w Pracodawcach Pomorza  i Kujaw. Zachęcamy jednak do udziału także Państwa partnerów  biznesowych, którzy pragną poznać naszą organizację przed podjęciem decyzji o członkostwie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 21.10.2021r. poprzez  platformę członkowską lub na adres biuro@pracodawcy.info.pl . O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W spotkaniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby wcześniej zarejestrowane.

CZYTAJ RÓWNIEŻ