ROZMOWY O BIZNESIE - Praliny „Bą Bą” - Aktualności - pracodawcy.info.pl

ROZMOWY O BIZNESIE - Praliny „Bą Bą”

Dodano: 28.11.2023 Data wydarzenia: 07.12.2023 - 07.12.2023
ROZMOWY O BIZNESIE powracają!
Wraz z końcówką 2023 roku oraz przygotowaniami do świąt, zapraszamy Was na spotkanie w siedzibie naszej firmy członkowskiej Praliny „Bą Bą”.
„Bą Bą” to maleńka kawiarenka i sklep z najlepszą w Bydgoszczy belgijską czekoladą. Można się tam napić kawy i zjeść na miejscu lub zabrać na wynos jedną z wielu rodzajów czekoladek – w różnych kolorach i formach. Wykonane ręcznie, przez wytrawnego cukiernika, kuszą wyjątkowym smakiem i delikatnym nadzieniem, od klasycznych po najbardziej wyszukane.
Tematem spotkania będzie przede wszystkim to, w jaki sposób skutecznie prowadzić firmę o charakterze rzemieślniczym. Podyskutujemy też o istocie wspierania lokalnego handlu. Ponadto, będzie to również okazja do skosztowania pralin oraz szansy skomponowania świątecznego zestawu upominkowego. 
ROZMOWY O BIZNESIE odbędą się 7 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00, w siedzibie firmy Praliny „Bą Bą” przy ulicy Augusta Cieszkowskiego 9/15 B. Po rozmowach nie zabraknie też czasu na networking, który umożliwi poznanie nowych potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych.
Moderatorem spotkania będzie Hanna Wygocka, dyrektor biura Pracodawców Pomorza i Kujaw. 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba dostępnych miejsc to 10, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia przedstawicieli firm członkowskich oraz zaproszonych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację.
Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do 5 grudnia 2023 na adres biuro@pracodawcy.info.pl lub poprzez PLATFORMĘ CZŁONKOWSKĄ. 
Przewidywany czas spotkania to około dwóch godzin.
ZAPRASZAMY!

CZYTAJ RÓWNIEŻ