Rozmowy o biznesie - KDR Solutions - spotkanie networkingowe

Dodano: 08.03.2023 Data wydarzenia: 23.03.2023 - 23.03.2023
Zapraszamy na marcowe spotkanie w ramach cyklu networkingowego Pracodawców Pomorza i Kujaw ROZMOWY O BIZNESIE.   
Spotkamy się w najnowocześniejszym Laboratorium Nowej Rzeczywistości w firmie KDR Solutions, gdzie doświadczycie świata i kompetencji przyszłości. Będziecie mogli porozmawiać z awatarem, przenosić przedmioty, których nie ma… a reszta niech będzie miłą niespodzianką! Gospodarzami spotkania będą: Marlena Adamska i Tomasz Wujciów oraz Agnieszka Konicz-Kowalska i Karol Zroślak. 
Podczas warsztatów porozmawiamy o kompetencjach przyszłości – czy jesteśmy w stanie przewidzieć i przygotować się na to, co nadchodzi? Pomówimy o zastosowaniu nowych technologii, automatyzacji procesów na rynku pracy i wymaganych umiejętnościach w erze cyfrowej i wirtualnej rzeczywistości. A także podyskutujemy o bilansie kapitału ludzkiego – czy można zmierzyć kompetencje i umiejętności? Poznamy standardy, które w sprawny sposób pozwolą przejść organizacji przez kompletny proces cyklu życia pracownika. Zaprezentowane zostaną także możliwości narzędzia Matryca kompetencji SkillBox. 
Widzimy się 23 marca 2023 r. o godz. 09:00 w KDR Solutions Sp. z o.o., Szajnochy 2, Bydgoszcz, pok. 314. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Po rozmowach nie zabraknie też czasu na networking, który umożliwi zapoznanie nowych potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. 
Moderatorem spotkania będzie Hanna Wygocka, dyrektor biura Pracodawców Pomorza i Kujaw.  
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłoszenia przedstawicieli firm członkowskich oraz zaproszonych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację. 
Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 20.03.2023 na adres biuro@pracodawcy.info.pl lub poprzez platformę członkowskąO uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W spotkaniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby wcześniej zarejestrowane. 
Przewidywany czas spotkania od 09.00 do 11.30. 
Z uwagi na praktyczny wymiar spotkania i liczne niespodzianki, liczba miejsc wynosi 10. W przypadku większego zainteresowania, zastrzegamy sobie określenie maksymalnej ilości osób z firmy.
Zapraszamy!

RELACJA ZE SPOTKANIA

W KDR Solutions sp. z o.o. rozmawialiśmy o kompetencjach przyszłości. Innowacyjne rozwiązania do zarządzania kapitałem ludzkim zaprezentowali nam: Marlena Adamska, dyrektor ds. rozwoju oraz Karol Zroślak, dyrektor ds. B+R.
W erze cyfryzacji nowa technologia wkracza mocno w zarządzanie kadrą. Wiele procesów, które realizujemy w firmie podlega automatyzacji. Również w obszarze HR! Rozwiązania sztucznej inteligencji i wirtualnej rzeczywistości wykorzystywane są z powodzeniem w rekrutacji, on-boardingu, szkoleniu, mierzeniu kompetencji i umiejętności, grywalizacji. Wydaje się, że nie ma od tego odwrotu, bo przecież na rynek pracy wkroczyło pokolenie Z.  Dla niego wirtualny świat z avatarami jest naturalnym środowiskiem do komunikacji i pracy. Dlatego warto obserwować rozwiązania, w których nasze otoczenie skanowane jest kamerami 360 stopni, wzbogacane o wirtualnych asystentów, rozszerzone o możliwość teleportacji, oczywiście wirtualnej!
W KDR Solutions sp. z o.o. nad zastosowaniem nowej technologii w HR pracuje zespół badawczo-rozwojowy w ramach Laboratorium Nowej Rzeczywistości. Dzieje się to dzięki wykorzystaniu funduszy unijnych. Wdrożenie opracowanych tu rozwiązań w biznesie z pewnością przynosi oszczędność czasu i pieniędzy. Daje też szerokie możliwości analizowania danych wynikających z rozwoju pracowników i tworzenia platformy do zarządzania wiedzą w firmie.
OPINIE UCZESTNIKÓW
"Uważam, że forma spotkania, sposób prowadzenia i atmosfera były super. Najbardziej podobała mi się forma luźnej dyskusji, a nie tylko prezentacji. Jeśli chodzi o zaprezentowane produkty - VR, avatary itp. w moim odczuciu trudne do zaimplementowania w naszej firmie jako narzędzie codziennej pracy, ale może to być ciekawy gadżet prezentujący firmę na różnego rodzaju targach i wystawach. Narzędzie Skillbox jak najbardziej interesujące."

Łukasz Wasilewski, Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
 

CZYTAJ RÓWNIEŻ