Reaktywowaliśmy ROZMOWY O BIZNESIE spotkaniem w spółce EKONSTAL - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Reaktywowaliśmy ROZMOWY O BIZNESIE spotkaniem w spółce EKONSTAL

Dodano: 31.08.2021
Nasze spotkania networkingowe ROZMOWY O BIZNESIE reaktywowaliśmy po sporej przerwie wynikającej z pandemii prezentacją firmy Ekonstal.
EKONSTAL Sp. z o.o SK.
 jest jednym z wiodących europejskich producentów zbiorników stalowych i urządzeń przeznaczonych do przechowywania paliw i innych cieczy, takich jak woda, nawozy, substancje chemiczne, gaz płynny.Okazuje się, że od produkcji zbiorników stalowych i urządzeń przeznaczonych do przechowywania paliw i innych cieczy technologicznie niedaleko sytuuje się wytwarzanie komór normobarycznych. Ekonstal taką działalność rozwija od kilku lat, współpracując z naukowcami. W jednej z komór mieliśmy przyjemność spotkać się biznesowo w gronie firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw. Doświadczyliśmy terapii, przebywając w pomieszczeniu o podwyższonym ciśnieniu i z dużą zawartością tlenu, wodoru i dwutlenku węgla. Działa to regenerująco na organizm, bardzo wspomaga produkcję komórek macierzystych. A do tego relaksuje! Serdecznie polecamy sesje w Normobaric for life.
Normobaric for Life
 to komora zlokalizowana w Osielsku koło Bydgoszczy, która jest jednym z produktów spółki EKONSTAL. Inspiracją do przygotowania takiego specjalistycznego produktu była chęć stworzenia technologii, która pozwoliłaby na bezinwazyjne i całkowicie bezpieczne wspieranie regeneracji organizmu ludzkiego. Produkt ten to specyficzne urządzenie, w którym utrzymywane są warunki atmosfery znacząco zmienione w stosunku do atmosfery ziemskiej. Są one idealne do funkcjonowania ludzkiego organizmu, sprzyjając m.in. regeneracji po doznanych urazach i kontuzjach sportowych, poprawie przemiany materii, zmniejszaniu stanów zapalnych, szybszemu leczeniu schorzeń dermatologicznych, likwidacji zmęczenia, poprawie funkcji poznawczych, obniżaniu stresu oksydacyjnego, poprawie jakości snu. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ