Ostatnia szansa na "Pożyczkę z Premią" - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Ostatnia szansa na "Pożyczkę z Premią"

Dodano: 13.09.2023
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy dysponuje ostatnimi środkami z kończącej się właśnie perspektywy unijnej. W związku z tym, możliwość skorzystania z Pożyczki Inwestycyjnej z Premią lub Pożyczki Inwestycyjno-obrotowej dla sektora MŚP w województwie kujawsko-pomorskim zmierza ku końcowi.
Poniżej przedstawiamy dane dot. Pożyczki z Premią:
 - wysokość pożyczki to max. 1 mln złotych,
 
- okres spłaty do 7 lat,
 
- oprocentowanie stałe 8,22%–8,62%,
 
- premia to obniżenie oprocentowania o 50% w przypadku terminowych spłat rat pożyczki; obniżenie przyznawane jest po połowie okresu spłaty.
Do 50% wartości pożyczki można przeznaczyć na finansowanie kapitału obrotowego, co znaczy, że wydatki na część obrotową muszą być bezpośrednio związane z realizowaną inwestycją.
Oprocentowanie Pożyczek z Premią objętych preferencjami:
 0,5% – pożyczka dedykowana firmom, które dzięki inwestycji sfinansowanej z pożyczki wprowadzą na rynek wojewódzki nowy, niedostępny wcześniej produkt lub usługę, potwierdzony opinią o innowacyjności,
 
7,12% (oprocentowanie równe stopie bazowej minus 0,5, nie mniej niż 0%) – dla pożyczek udzielanych na inwestycje przyczyniające się do wprowadzenia produktu nowego dla firmy,
 
7,62% (oprocentowanie równe stopie bazowej) – pożyczka udzielana na inwestycje realizowane w obszarze inteligentnych specjalizacji województwa kujawsko-pomorskiego oraz działania dot. ekoinnowacji i przyczyniające się do utworzenia nowych miejsc pracy (EPC).
Przy składaniu wniosku, liczy się kolejność jego złożenia. Zapraszamy do korzystania z naszego doradztwa w zakresie pozyskania Pożyczek z Premią:
Grażyna Popielewska
konsultant

+48 605 900 626
+48 52 524 09 20 wew. 26
popielewska@pracodawcy.info.pl

CZYTAJ RÓWNIEŻ