Oferta pracy - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Oferta pracy

Dodano: 03.07.2023
Obecnie prowadzimy nabór kandydatów do pracy na stanowisko specjalisty ds. public relations.

Miejsce pracy: Bydgoszcz.

Zatrudnienie: umowa o pracę.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na regionalnym rynku,
- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, m.in. poprzez
 wdrażanie własnych pomysłów kreatywnych,
- interesującą pracę w  środowisku biznesowym gwarantującą zdobycie wartościowych kontaktów, doświadczenia i wiedzy.

Obowiązki:
przygotowanie materiałów promocyjnych (w szczególności tekstów, prostych treści graficznych,  foto i video),
aktualizacja strony internetowej, przygotowywanie newslettera i prowadzenie wewnętrznej platformy elektronicznej z informacjami dla klientów – firm członkowskich organizacji,
- prowadzenie profili firmy w mediach społecznościowych,

- dbanie o jakość merytoryczną i spójność publikowanych treści,
organizacja wydarzeń biznesowych, takich jak konferencje, spotkania networkingowe, inne eventy dla przedsiębiorców, - pozyskiwanie sponsorów i reklamodawców dla ww. wydarzeń, - budowanie dobrych i długofalowych relacji z klientami, umacnianie pozytywnego wizerunku firmy,
- proponowanie, planowanie i prowadzenie projektów wizerunkowych; poszukiwanie nowych możliwości komunikacyjnych, zwiększających świadomość marki,
 - nawiązywanie i utrzymywanie relacji z mediami i partnerami,
 organizacja konferencji prasowych i spotkań medialnych; tworzenie komunikatów prasowych.

Oczekiwane kwalifikacje:
wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: PR, dziennikarstwo, komunikacja, marketing,
doświadczenie w obszarze public relations i/lub marketingu,
znajomość trendów stosowanych w public relations oraz praktyczna umiejętność zastosowania nowoczesnych narzędzi,
- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

- znajomość technik sprzedaży, negocjacji, wystąpień publicznych,

- umiejętność redagowania tekstów -
 tzw. lekkie pióro,
- umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów,
- dyspozycyjność,

- wysoka kultura osobista,
 bardzo pomocne będą cechy takie jak bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i samodzielność w działaniu, zaangażowanie, zorientowanie na cele i terminowość,
- mile widziane doświadczenie we współpracy z
 przedsiębiorcami,
- mile widziane doświadczenie w zakresie gromadzenia i przetwarzania informacji gospodarczych
  i wiedza o uwarunkowaniach prowadzenia działalności gospodarczej,
- mile widziane czynne prawo jazdy i komunikatywna znajomość języka angielskiego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ