Nowe firmy członkowskie wśród Pracodawców Pomorza i Kujaw - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Nowe firmy członkowskie wśród Pracodawców Pomorza i Kujaw

Dodano: 19.09.2023
Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw przyjął do naszej organizacji trzy nowe firmy członkowskie.
Wśród nich znajdują się Sohbi Craft Poland Sp. z o.o., Energia 21 oraz Kubanek Consulting. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat ich działalności:
Sohbi Craft Poland Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2007 roku, w branży przetwórstwa metali. Jest to tłocznia metalu dostarczająca elementy głównie ze stali, ale również aluminium i miedzi, do branży motoryzacyjnej, AGD i RTV. Odbiorcami produktów są takie międzynarodowe firmy jak Toyota, Panasonic czy Daikin. W czasie kryzysu pandemicznego przedsiębiorstwo uruchomiło linię do produkcji masek ochronnych FFP2 i FFP3, które do tej pory posiada w swojej ofercie sprzedażowej. Obecnie, firma rozwija również projekty z innych branż. Produkuje kamizelki kuloodporne o najwyższej klasie bezpieczeństwa, bierze udział w projekcie konstrukcji innowacyjnej przekładni rowerowej tzw. motoboost oraz angażuje się w rozwój branży szkoleniowej.
Energia21 jest inwestorem farm fotowoltaicznych. Od kilku lat zajmuje się ich budową, finansowaniem i utrzymaniem, aby zapewnić stabilne i przewidywalne źródło energii elektrycznej dla swoich klientów. Włodarze Energii21 są przekonani, że energia odnawialna jest przyszłością, dlatego chcą przyczynić się do jej rozwoju poprzez inwestycje w farmy fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe oraz magazyny energii. Ich instalacje powstają dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii i są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności i niezawodności. Firma ceni sobie także zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Ich farmy fotowoltaiczne produkują czystą i bezemisyjną energię, co przyczynia się do ochrony klimatu i redukcji emisji gazów cieplarnianych. Pozyskaną energię sprzedają poprzez umowy cPPA, będące nowatorską metodą sprzedaży energii do odbiorcy krajowego.
Anita Kubanek to przede wszystkim trener biznesu, mentor, certyfikowany tutor, ekspert w projektach unijnych i adiunkt - wykładowca akademicki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Kubanek Consulting to połącznie kreatywności, wiarygodności, solidności, niepowtarzalności, innowacyjności i zaangażowania. A to wszystko okraszone pozytywną energią, humorem i uśmiechem. To właśnie te cechy sprawiają, że realizowane projekty spełniają oczekiwania organizacji i są zharmonizowane z ich potrzebami. Kubanek Consulting działa w branży szkoleniowej i marketingowej, organizując między innymi szkolenia z marketingu, zarządzania dla managerów, komunikacji i relacji interpersonalnych a także­ spotkania i szkolenia integracyjne dla pracowników (team building) , szkolenie indywidualne (tutoring rozwojowy), tworzy również­ strategie marketingowe.
Serdecznie gratulujemy!

 Jesteśmy przekonani, że przynależność do Pracodawców Pomorza i Kujaw i wynikający stąd dostęp do szerokiej oferty usług biznesowych przyczynią się do dalszego rozwoju ww. przedsiębiorstw oraz utrwalą ich pozytywny wizerunek.

CZYTAJ RÓWNIEŻ