Nowe firmy członkowskie wśród Pracodawców Pomorza i Kujaw - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Nowe firmy członkowskie wśród Pracodawców Pomorza i Kujaw

Dodano: 27.09.2021
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 27 września 2021 roku Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw przyjął kolejnych przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat ich działalności:
Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" Sp. z o.o. w Bydgoszczy

To spółka komunalna zarządzająca kompleksem  obejmującym 830 hektarowy teren (leśne uroczyska ze wzgórzami, jarami i stawami). Myślęcinek to największy w Polsce park miejski położony zaledwie trzy kilometry od centrum Bydgoszczy. Spółka skupia się tu na działalności rekreacyjnej, sportowej i kulturalnej. W Myślęcinku odbywają się koncerty, zjazdy, festiwale, pikniki, wydarzenia sportowe. Na jego terenie zorganizowane są liczne atrakcje, m.in. park rozrywki „Zaginiony Świat”, ZOO, Ogród Botaniczny, Centrum Edukacji Ekologicznej, hotel, stadnina koni, pole golfowe, wakepark. Otwarta przestrzeń zagospodarowana jest dla spacerowiczów, biegaczy i rowerzystów, a zimą także dla miłośników sportów zimowych. To dobre miejsce na firmową imprezę integracyjną.

www.myslecinek.pl
 

SANITAS Lekarze Specjaliści Sp. z o.o., Bydgoszcz
 
Spółka jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Świadczy usługi medyczne w zakresie ambulatoryjnej opieki medycznej, psychiatrii, stomatologii. Funkcjonuje na rynku usług medycznych już od ponad 50 lat. Zatrudnia lekarzy z wielu dziedzin medycyny, praktykujących na co dzień w renomowanych ośrodkach akademickich i klinicznych. Dysponuje bogatym zapleczem diagnostycznym, które umożliwia kompleksową obsługę pacjentów, w tym USG-Doppler Color do oceny przepływu krwi w naczyniach, EKG, EKG wysiłkowe, HOLTER, ENG, EEG. Z porad, konsultacji i zabiegów wykonywanych w przychodniach SANITAS Lekarze Specjaliści Sp. z o.o korzystają corocznie tysiące pacjentów.

 
www.sanitas.pl 

MTJ ELECTRONICS 
Maciej Jurkiewicz 
Firma
 dostarcza urządzenia do automatycznej identyfikacji produktów. Specjalizuje się w sprzedaży odnowionych urządzeń takich jak skanery kodów kreskowych, kolektory danych czy drukarki etykiet. Posiada szerokie zaplecze serwisowe pozwalające zminimalizować koszt napraw. Od dostarczenia profesjonalnie odnowionego sprzętu, przez konfigurację na potrzeby klienta, odkup zużytych urządzeń po bieżące naprawy i konserwację, może zapewnić odpowiednie kompleksowe rozwiązania. Firma pomaga w zwiększeniu wydajności dostaw w handlu detalicznym, usprawnia funkcjonowanie magazynów części i produktów, wpływa pozytywnie na logistykę.
 
www.mtjelectronics.pl 

Serdecznie gratulujemy!


Jesteśmy przekonani, że przynależność do Pracodawców Pomorza i Kujaw i wynikający stąd dostęp do szerokiej oferty usług biznesowych przyczynią się do dalszego rozwoju ww. przedsiębiorstw oraz utrwalą ich pozytywny wizerunek.
  

CZYTAJ RÓWNIEŻ