Nowe firmy członkowskie wśród Pracodawców Pomorza i Kujaw - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Nowe firmy członkowskie wśród Pracodawców Pomorza i Kujaw

Dodano: 06.02.2024
Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw przyjął do naszej organizacji cztery nowe firmy członkowskie. Wśród nich znajdują się Elverre Polska Sp z o.o., Elixir spółka cywilna Robert Doniecki, Patryk Maciejewski, Mateusz Maciejewski, DECORTI Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością oraz Grupa Mediart Sp. z o.o.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat ich działalności:
Elverre Polska zajmuje się produkcją i sprzedażą innowacyjnych produktów z dziedziny materiałów dydaktycznych i edukacyjnych takich jak alko/narko gogle czy walizki profilaktyczne. Dodatkowo, organizują szkolenia z zakresu nowych technologii z akredytacją UKW w Bydgoszczy, a także wdrażają systemy sztucznej inteligencji AI w celu wspomagania przedsiębiorstw.
Elixir to barmani z pasją, koktajle na najwyższym poziomie i niepowtarzalny klimat! Od 2018 prowadzą w Bydgoszczy cocktail bar przy ulicy Magdzińskiego 2, a od końca 2023 r. również cocktail & tapas bar „Elixir Pij i Jedz” na ulicy Mostowej 4. Świadczą również obsługę barmańską imprez, eventów biznesowych i okolicznościowych oraz branżowe usługi szkoleniowe.
Decorti to grupa projektantów i ekspertów działających w dziedzinie obróbki metalu. Pod marką Cortena tworzą nowoczesne donice, akcesoria ogrodowe oraz elementy industrialne, które przyciągają wzrok i intrygują. W swych projektach wykorzystują Corten - specjalny rodzaj stali, która pod wpływem czynników atmosferycznych pokrywa się cienką warstwą nalotu przypominającego rdzę, nadając jej niepowtarzalnego charakteru. Stal Cortenowska coraz chętniej wykorzystywana jest przez architektów i dekoratorów wnętrz, którzy umieszczają w swoich projektach ich produkty.
Grupa Mediart jest nowoczesną agencją marketingu internetowego z siedzibą w Bydgoszczy, dla których lokalizacja Twojej firmy nie stanowi dla nas żadnej przeszkody. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu służą zarówno doradztwem technologicznym, jak i wsparciem biznesowym. Mediart to zespół niepowtarzalnych i kreatywnych ludzi, którzy są w pełni zaangażowani w realizowane projekty. To właśnie te osoby sprawiają, że mogą każdemu Klientowi zapewnić indywidualne podejście, a tym samym zadbać o to, by każdy projekt był unikatowy i przyniósł zamierzony cel.
Przynależność do Pracodawców Pomorza i Kujaw i wynikający stąd dostęp do szerokiej oferty usług biznesowych to kolejny krok ku skutecznemu rozwojowi. Mamy nadzieję, że w pełni wykorzystają Państwo potencjał wynikający z dołączenia do naszego Związku Pracodawców.
Serdecznie gratulujemy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ