Nowe firmy członkowskie wśród Pracodawców Pomorza i Kujaw - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Nowe firmy członkowskie wśród Pracodawców Pomorza i Kujaw

Dodano: 23.01.2024
Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw przyjął do naszej organizacji sześć nowych firm członkowskich. Wśród nich znajdują się Foodiebox Sp. z o.o., Muzeum Mydła sp. z o.o. sp.k., Dekorglass Działdowo S.A., Agnieszka Szczęsna Firma Szkoleniowo Doradcza, Lux Med Sp. z o.o. oraz MS Improvement Marcin Schmidt.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat ich działalności:
Foodiebox to catering stworzony dla smakoszy, którzy kochają zdrowe i pyszne jedzenie. W swoich daniach wykorzystują produkty tylko najwyższej jakości, pochodzące od lokalnych dostawców. Misją Foodiebox jest zarażanie innych pasją do zdrowego odżywiania.
Wizytę w Muzeum Mydła rozpoczyna się od zrobienia własnego mydła, które można później zabrać ze sobą do domu. Po warsztatach mydlanych, na zwiedzających czeka przewodnik z masą toaletowych ciekawostek i opowieścią o cuchnącej historii higieny. Poza działalnością w siedzibie głównej, muzeum współpracuje przy wielu imprezach w Polsce i za granicą, zapewniając profesjonalne stoisko.
Dekorglass to wiodący dekorator i producent wysokiej jakości butelek szklanych. Firma zdobyła uznanie na rynku dzięki nieustannemu dążeniu do doskonałości w projektowaniu, produkcji i dekoracji butelek. Ich celem jest dostarczanie klientom produktów o najwyższej jakości, które spełniają ich oczekiwania w zakresie estetyki i funkcjonalności.
Firma Agnieszki Szczęsnej zajmuje się szkoleniami i konsultacjami w zakresie szeroko pojętego L&D. Wspiera działy HR w budowaniu strategii rozwojowej dla pracowników. Buduje dla firm procesy onboardingowe i outplacementowe. Wspiera również budowanie kompetencji narzędziami DISC D3 oraz MindSonar.
Lux Med jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Ich działalność zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2,5 miliona Pacjentów w całej Polsce.
MS Improvement specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań lean management, które nie tylko maksymalnie optymalizują procesy, ale także znacząco oszczędzają czas. Dzięki ich szkoleniom, pracownicy zdobywają nowoczesne umiejętności, pozwalając im na efektywniejsze zarządzanie zadaniami, oszczędzając czas i podnosić standardy jakości pracy.
Przynależność do Pracodawców Pomorza i Kujaw i wynikający stąd dostęp do szerokiej oferty usług biznesowych to kolejny krok ku skutecznemu rozwojowi. Mamy nadzieję, że w pełni wykorzystają Państwo potencjał wynikający z dołączenia do naszego Związku Pracodawców.
Gratulujemy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ