Nowa firma członkowska wśród Pracodawców Pomorza i Kujaw - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Nowa firma członkowska wśród Pracodawców Pomorza i Kujaw

Dodano: 17.03.2023
Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw przyjął do naszej organizacji kolejną firmę członkowską 
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności: Centrum Medyczne Klinika Zmysłów - Implansens Sp. z. o. o.
Klinika powstała z zapotrzebowania na usługi medyczne związane z narządami zmysłów. Wzrok, słuch, węch, smak, czucie dotyku i bólu są niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Lekarzami, którzy zajmują się leczeniem schorzeń tychże zmysłów są: lekarze specjaliści okuliści, otorynolaryngolodzy, audiolodzy i foniatrzy oraz neurolodzy. Klinika Zmysłów gromadzi takie zasoby, co w połączeniu z nowoczesną aparaturą diagnostyczno - leczniczą, czyni z nich unikatową placówkę w naszym województwie.
Serdecznie gratulujemy! 
Jesteśmy przekonani, że przynależność do Pracodawców Pomorza i Kujaw i wynikający stąd dostęp do szerokiej oferty usług biznesowych przyczynią się do dalszego rozwoju ww. przedsiębiorstwa oraz utrwalą jego pozytywny wizerunek.
 

CZYTAJ RÓWNIEŻ