Konferencja "(R)ewolucja Przemysłowa" - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Konferencja "(R)ewolucja Przemysłowa"

Dodano: 20.02.2024
Jako Pracodawcy Pomorza i Kujaw, staliśmy się właśnie partnerami konferencji „(R)ewolucja Przemysłowa - Jak odnaleźć się w labiryncie cyfrowej transformacji?”, organizowaną przez DBR77 Robotics.
“(R)ewolucja Przemysłowa” to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń dla tych, którzy chcą kształtować przyszłość produkcji. W tym roku inicjatorzy wydarzenia skupią się na takich tematach jak sztuczna inteligencja, robotyka, bliźniak cyfrowy, Big Data i wiele innych.
Konferencja oferuje unikalną okazję do zdobycia wiedzy o najnowszych rozwiązaniach i trendach, które będą miały wpływ na przemysł i produkcję w nadchodzących latach.
Pierwszego dnia wydarzenia zostanie upubliczniony raport dotyczący robotyzacji, przygotowany wspólnie z bankiem Santander Polska. Drugi dzień konferencji natomiast zostanie rozpoczęty od raportu na temat stanu digitalizacji polskich firm.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Konferencja DBR77 “(R)ewolucja Przemysłowa” odbędzie się w dniach 12-13 marca 2024 roku, rozpoczynając się o 9:30 i kończąc około godziny 16:00 każdego dnia. Konferencja odbywa się w pełni online.
Zapraszamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ