KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - STYMULACJA MÓZGU - Aktualności - pracodawcy.info.pl

KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - STYMULACJA MÓZGU

Dodano: 11.07.2023 Data wydarzenia: 08.08.2023 - 08.08.2023
Na kolejne spotkanie w ramach KLUBU PRACODAWCÓW zapraszamy w połowie wakacji! Jesteśmy przekonani, że znajdziecie czas dla naszego wyjątkowego eksperta. 
A będzie nim prof. dr hab. n. med. Marek Harat - neurochirurg; autor szeregu publikacji oraz nowatorskich zabiegów neurochirurgicznych (również psychochirurgicznych), w tym związanych z głęboką stymulacją mózgu; Konsultant Kliniczny w dziedzinie neurochirurgii w 10. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Bydgoszczy, współpracuje z Politechniką Bydgoską w zakresie utworzenia Wydziału Lekarskiego.  
Jak widać, w ramach Klubu Pracodawców temat funkcjonowania ludzkiego mózgu nas nie opuszcza. W programie spotkania prezentacja profesora doktora hab. n. med. Marka Harata na temat stymulacji mózgu i leczenia zaburzeń agresywnych i autodestrukcyjnych. 
Zapraszamy na spotkanie KLUBU PRACODAWCÓW w dniu 08.08.2023, g. 18.00. Po prezentacji znajdziemy przestrzeń do dyskusji o innowacjach w medycynie i networking. 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłoszenia przedstawicieli firm członkowskich oraz współpracujących przedsiębiorców, którzy są zainteresowani członkostwem w naszej organizacji.
 Spotykamy się w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy (ul. Fordońska 156) – z dużym parkingiem tuż przy wejściu - https://www.fabrykalloyda.pl/. 
Udział w spotkaniu wymaga 
potwierdzenia do dnia 01.08.2023r.! 

RELACJA Z WYDARZENIA

CZYTAJ RÓWNIEŻ