KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - JAK SZTUCZNA INTELIGENCJA ZARZĄDZA FABRYKĄ TWOJEJ KONKURENCJI? - Aktualności - pracodawcy.info.pl

KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - JAK SZTUCZNA INTELIGENCJA ZARZĄDZA FABRYKĄ TWOJEJ KONKURENCJI?

Dodano: 23.11.2023 Data wydarzenia: 09.01.2024 - 09.01.2024
Pierwszy w nowym 2024 roku KLUB PRACODAWCÓW upłynie pod znakiem dyskusji o AI, czyli sztucznej inteligencji.
Razem z Karolem Chęcińskim, Prezesem Zarządu Optimakers, pokażemy jak sztuczna inteligencja przejęła rolę zarządcy fabryki Twojej konkurencji.
W ramach prezentacji zostaną zaprezentowane case study kilku prawdziwych fabryk, które wyprzedziły rynek, dzięki zaangażowaniu sztucznej inteligencji do optymalizacji procesów. Nie zabraknie również konkretnych przykładów i liczb o zakresie inwestycji, efektach i pułapkach. Na ich bazie będę przedstawione trendy rynkowe oraz praktyczne zastosowanie AI.
Sam Karol Chęciński od początku swojej działalności jest związany z obszarem nowoczesnych technologii. Doświadczenie zdobywał m.in. w Microsoft. Przeprowadził samodzielnie ponad 100 wdrożeń optymalizujących działanie produkcji. Od 14 lat specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z bezpiecznym i wydajnym funkcjonowaniem zakładów produkcyjnych.
KLUB PRACODAWCÓW odbędzie się 09.01.2024, o godzinie 18:00. Po prezentacji przewidziany jest czas na dyskusję oraz networking między uczestnikami wydarzenia.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W wydarzeniu mogą wziąć udział uczestnicy konferencji BIZNES TRNEDY 2023, niezależnie od tego, czy są członkami Pracodawców Pomorza i Kujaw. Spotykanie odbędzie się w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy (ul. Fordońska 156). Obiekt dysponuje dużym parkingiem tuż przy wejściu.
Udział należy potwierdzić do 5 stycznia 2024!
Do zobaczenia!

CZYTAJ RÓWNIEŻ