KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - ESG, NOWA SPRAWOZDAWCZOŚĆ DOTYCZĄCA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW - Aktualności - pracodawcy.info.pl

KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - ESG, NOWA SPRAWOZDAWCZOŚĆ DOTYCZĄCA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTW

Dodano: 05.02.2024 Data wydarzenia: 13.02.2024 - 13.02.2024
Myśląc o przedsiębiorstwie w kontekście społecznej odpowiedzialności, nie można nie zapomnieć o ESG, czyli o zasadach zrównoważonego rozwoju.
Dlatego podczas lutowego KLUBU PRACODAWCÓW porozmawiamy o nich z ekspertką w zakresie regulacji dotyczących ESG – Iloną Pieczyńską-Czerny.
Ilona Pieczyńska-Czerny to dyrektor w PwC Polska oraz radca prawny. Na co dzień uczestniczy w projektach oraz prowadzi szkolenia z zakresu europejskiej taksonomii i standardów sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju. Uczestniczy w pracach grup globalnych w ramach sieci PwC, dotyczących raportowania zrównoważonego rozwoju. Przed dołączeniem do PwC pracowała w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego, w tym przez 10 lat na stanowisku dyrektora departamentu odpowiedzialnego za nadzór nad emitentami notowanymi na Giełdzie, w obszarze sprawozdawczości. 
W ramach swojego wystąpienia odpowie na takie pytania jak:
- kiedy wchodzi w życie i jaki jest zakres nowej europejskiej regulacji wprowadzającej obowiązek przygotowania sprawozdania zrównoważonego rozwoju,
- kto zostanie objęty nowym obowiązkiem bezpośrednio, a kto pośrednio,
- od kiedy sprawozdanie to zostanie objęte obowiązkiem atestacji przez audytora,
- jakie informacje podmioty działające w łańcuchach dostaw będą dostarczać do swoich partnerów biznesowych,
- dlaczego emisje GHG i inne negatywne oddziaływania środowiskowe będą wymagać zmian.
KLUB PRACODAWCÓW jest częścią projektu "Dialog Pracodawców Pomorza i Kujaw" i odbędzie się 13 lutego 2024, o godzinie 18:00. Po prezentacji przewidziany jest czas na dyskusję oraz networking między uczestnikami wydarzenia. 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się w Talerz Pro Omnis (ul. Toruńska 59, Bydgoszcz). Obiekt dysponuje dużym parkingiem tuż przy wejściu.
Udział należy potwierdzić do 9 lutego! Do zobaczenia! 

relacja

CZYTAJ RÓWNIEŻ