KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie fokusowe - TRANSFORMACJA DIGITALNA FIRMY - Aktualności - pracodawcy.info.pl

KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie fokusowe - TRANSFORMACJA DIGITALNA FIRMY

Dodano: 04.06.2024 Data wydarzenia: 18.06.2024 - 18.06.2024
Użycie sztucznej inteligencji w przemyśle powoli staje się powszechną praktyką. Nie wszyscy jednak są jeszcze gotowi na takie zmiany.
Podczas czerwcowego KLUBU PRACODAWCÓW porozmawiamy o znaczeniu oraz przygotowaniu się do transformacji digitalnej Twojego przedsiębiorstwa.
Spotkanie poprowadzi dr Piotr Wiśniewski. Doświadczony lider biznesu i akademik, specjalizujący się w transformacji cyfrowej i optymalizacji procesów produkcyjnych. Jako założyciel i CEO firmy DBR77, wprowadza innowacyjne rozwiązania cyfryzacji przemysłowej, stając liderem na rynku. Wcześniej kierował globalnym producentem motoryzacyjnym Maflow, prowadząc udaną restrukturyzację. Dr Wiśniewski wykłada również na programach Executive Education i MBA.
Podczas wystąpienia odpowiemy na m.in. takie pytania jak:
- dlaczego właśnie teraz dokonuje się tak intensywnie cyfrowa transformacja,
- jakie mega trendy zmieniają nasz świat,
- jak przygotować firmę do konkurencji w świecie sztucznej inteligencji, 
- czym jest mapa rozwoju cyfrowego firmy i jak ją stworzyć. 
W ramach KLUBU odbędzie się również spotkanie fokusowe w ramach projektu „Dialog Pracodawców Pomorza i Kujaw” współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej.
KLUB PRACODAWCÓW odbędzie się 18 czerwca 2024, o godzinie 18:00. Po prezentacji przewidziany jest czas na dyskusję oraz networking między uczestnikami wydarzenia.
Na spotykanie zapraszamy do sali konferencyjnej na II piętrze w Młynach Rothera (Mennica 10, Bydgoszcz). Wejście do obiektu od centrum Wyspy Młyńskiej, drzwi z szyldem kawiarni „Nowe Miejsce”.
Udział należy potwierdzić do 14 czerwca. Do zobaczenia!

RELACJA

CZYTAJ RÓWNIEŻ