KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie fokusowe - CZY TYLKO PODWYŻKA MOTYWUJE PRACOWNIKÓW? - Aktualności - pracodawcy.info.pl

KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie fokusowe - CZY TYLKO PODWYŻKA MOTYWUJE PRACOWNIKÓW?

Dodano: 03.04.2024 Data wydarzenia: 18.04.2024 - 18.04.2024
Wraz z zadowolonym pracownikiem, o wiele łatwiej jest osiągać satysfakcjonujące wyniki pracy, a co za tym idzie również wyniki całej firmy.
Kwietniowy KLUB PRACODAWCÓW poświęcimy skutecznemu motywowaniu Twoich pracowników oraz nowoczesnym metodom, które pomogą tego dokonać.
W dyskusję wprowadzi nas Anna Stachniuk - od lat zajmuje się strategią marki, ze szczególnym naciskiem na Employer Branding. Praktyk od 2009 roku w zakresie zagadnień HR, zarówno miękkiego, jak i twardego. Na co dzień wspiera przedsiębiorstwa w budowaniu efektywnych zespołów. Opiekun i wykładowca na kierunku "Zarządzanie produkcją oraz Nowoczesny marketing" na WSB.
W ramach spotkania:
- dowiesz się jak finansowo motywować pracowników,
- poznasz pozapłacowe metody motywacyjne oraz nowe trendy w benefitach pracowniczych,
- dowiesz się jak budować kulturę organizacji tak, by była atrakcyjna dla pracownika i chciał rozwijać biznes razem z Tobą.  
W ramach KLUBU odbędzie się również spotkanie fokusowe w ramach projektu „Dialog Pracodawców Pomorza i Kujaw” współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej.
KLUB PRACODAWCÓW odbędzie się 18 kwietnia 2024, o godzinie 18:00. Po prezentacji przewidziany jest czas na dyskusję oraz networking między uczestnikami wydarzenia. W spotkaniu mogą brać udział członkowie Pracodawców Pomorza i Kujaw oraz zaproszeni przez nich goście
Na spotykanie zapraszamy do sali konferencyjnej na II piętrze w Młynach Rothera (Mennica 10, Bydgoszcz). Wejście do obiektu od centrum Wyspy Młyńskiej, drzwi z szyldem kawiarni „Nowe Miejsce”.
Udział należy potwierdzić do poniedziałku, 15 kwietnia. Do zobaczenia!

RELACJA

CZYTAJ RÓWNIEŻ