Festiwal "Ster na Bydgoszcz"

Dodano: 27.06.2022
Wzięliśmy udział w festiwalu Ster na Bydgoszcz, bo przy prowadzeniu biznesu, warto czasem „złapać” chwilę  integracyjnego oddechu. Ster na Bydgoszcz odbywał się po raz 13. Impreza powróciła po pandemicznej przerwie. Festiwal to nie tylko atrakcje wodne, to także koncerty, spotkania z podróżnikami i imprezy towarzyszące.
Nasza załoga rywalizowała w Wielkim Wyścigu Butelkowym, gdzie trzeba samodzielnie wybudować łódź z butelek PET. Recycling, ot co! Na starcie stanęło 18 załóg. Każda skonstruowała z plastikowych butelek własną jednostkę pływającą. Na wodach Brdy płynęło m.in. mydło, łódź piracka oraz bydgoski skarb. Rywalizacja odbyła się na odcinku Rybi Rynek – Wyspa Młyńska. Walczyliśmy dzielnie, ale wiadomo ...  pracodawcom nie jest łatwo! W Wielkim Wyścigu Butelkowym nie byliśmy pierwsi, ale również nie ostatni. Pierwsza na metę przypłynęła ekipa Vossloh Cogifer, drugie miejsce zajęła załoga La Mare, a podium zamknęła ekipa z Hexes. Gratulujemy!
Najważniejsze jest to, że mogliśmy się spotkać z przedsiębiorcami i mieszkańcami Bydgoszczy podczas Ster na Bydgoszcz 53N, 18E ! Za rok też płyniemy, więc do zobaczenia na Brdzie! 

CZYTAJ RÓWNIEŻ