Bony na cyfryzację dla MŚP - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Bony na cyfryzację dla MŚP

Dodano: 07.09.2021
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła nabór wniosków o dofinansowanie dla MŚP w ramach konkursu BONY NA CYFRYZACJĘWnioski można zgłaszać w terminie od 20 września do 20 października 2021 r. 
Bony na cyfryzację mają pomóc w dostosowaniu firm do funkcjonowania w czasie kryzysu wywołanego epidemią. Przedsiębiorcy muszą wykazać, że dzięki wprowadzeniu i wykorzystaniu technologii cyfrowych, nastąpi zmiana sposobu działania, procesów przedsiębiorstwa dotyczących produkcji, świadczenia usług, organizacji lub dodatkowo zmiana produktów przedsiębiorstwa. Premiowane będą projekty z branż szczególnie dotkniętych negatywnymi skutkami koronawirusa.
Szczegółowe informacje o zasadach konkursu są dostępne pod adresem:
https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/wsparcie-msp-w-obszarze-cyfryzacji-bony-na-cyfryzacje
 
Nasi konsultanci mają duże doświadczenie w przygotowywaniu wniosków do konkursów organizowanych przez PARP. Zachęcamy do sprawdzenia, czy pomysł na rozwój wpisuje się w zasady konkursowe. Wystarczy wysłać wstępną informację na adres pk@pracodawcy.info.pl lub skontaktować się telefonicznie pod numerem 52  524 09 20 wew. 26. Realizujemy kompleksową usługę doradczą związaną z przygotowaniem wniosku o dofinansowanie i rozliczeniem wsparcia.

CZYTAJ RÓWNIEŻ