Bezpłatny warsztat „Dialog Społeczny w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym” - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Bezpłatny warsztat „Dialog Społeczny w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym”

Dodano: 16.01.2024 Data wydarzenia: 31.01.2024 - 31.01.2024
Wraz z Pracodawcami Rzeczypospolitej Polskiej, zapraszamy do udziału w bezpłatnym warsztacie „Dialog Społeczny w Gospodarce o Obiegu Zamkniętym”.
Uczestnicy warsztatu zdobędą głębsze zrozumienie GOZ, poprzez poznanie konkretnych praktyk danych przedsiębiorców. Dzięki pracy w grupach, uczestnicy będą mieli okazję praktycznie zastosować zdobytą wiedzę, oceniając praktyki wdrożenia GOZ w przedsiębiorstwach, jak również wypracowując narzędzia wdrażania tych rozwiązań.
Spotkanie umożliwi także nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami Pracodawców RP i ekspertami, co pozwoli na wymianę doświadczeń w zakresie zrównoważonego rozwoju biznesu.
Spotkanie poprowadzi prof. Ewelina Szczech-Pietkiewicz – profesor nadzwyczajny w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uzyskała stopień doktora nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii i finansów (2020) oraz doktora nauk ekonomicznych (2007) w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jej badania koncentrują się na obszarach: zrównoważonego rozwoju, gospodarki o obiegu zamkniętym i rozwoju miast. 
Spotkanie odbędzie się 31 stycznia 2024 roku w godzinach 10:00-13:00 w Hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 96.
Ilość miejsc jest ograniczona - prosimy o zgłaszanie maksymalnie jednej osoby z firmy. O udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Udział w szkoleniu można zgłosić do 26 stycznia 2024 roku, wypełniając FORMULARZ.
Warsztat jest finansowany ze środków Komisji Europejskiej w ramach z konkursu nr 101051934-SDiCE „Social Dialogue in Circular Economy” realizowany w ramach European Social Fund+ (ESF) Social Prerogatives and Specific Competencies Lines (SocPL).

CZYTAJ RÓWNIEŻ