AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ - TPM, czyli jak zwiększyć wydajność parku maszynowego - Aktualności - pracodawcy.info.pl

AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ - TPM, czyli jak zwiększyć wydajność parku maszynowego

Dodano: 28.02.2024 Data wydarzenia: 28.05.2024 - 28.05.2024
Produkcja nie jest w stanie dobrze funkcjonować bez dobrze utrzymanego parku maszyn. 
Dzięki szóstemu szkoleniu z cyklu AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ dowiesz się jak zwiększyć wydajność parku maszynowego, dzięki TPM. 
Szkolenie poprowadzi Janusz Górski - przedsiębiorca, wykładowca WSB, specjalista Lean Manufacturing, posiadający 30-letnie doświadczenie pracy w przemyśle. Pierwszy kontakt z systemem Lean Manufacturing miał w 2010 roku. Pracował wtedy w firmie Mueller w Grudziądzu zatrudniającej blisko 1000 osób. Od początku pasjonował się innowacyjnością, ułatwieniami dla pracowników i możliwościami rozwoju firmy dzięki rozwiązaniom systemu Lean. Ze względu na pełnioną funkcję Dyrektora Technicznego wdrażał ten system w każdym zakamarku firmy. Po kilku latach w firmie z sukcesem funkcjonowały wszystkie rozwiązania pomagające w pracy: od 5S, poprzez Autonomus, po Kaizen. Obecnie dzieli się tymi doświadczeniami, które poprawiają i ułatwiają ludziom pracę. 
Program szkolenia obejmuje m.in.:
- sposoby zwiększenia efektywności pracowników i odpowiedzialności za obszar utrzymania ruchu,
- metody koncentrowania się na utrzymaniu maszyn i urządzeń w stanie wysokiej dostępności,
- możliwości usprawnienia park maszynowego poprzez oszczędzanie czasu, optymalizację produkcji i motywowanie personelu do tych zmian. 
Spotkanie odbędzie się 28 maja 2024 roku w hotelu Słoneczny Młyn (ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz).
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby:
- dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw - 935,00 zł netto + 23% VAT
- dla pozostałych firm – 1100,00 zł netto +23% VAT
Przy zgłoszeniu pracowników na minimum 5 różnych szkoleń z cyklu szkoleniowego AKADEMIA ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ przysługuje dodatkowy rabat cenowy w wysokości 5% uwzględniany przy każdym szkoleniu.
Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe w postaci elektronicznej, poczęstunek oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Płatność nastąpi przelewem na podstawie faktury pro forma wystawionej przed udziałem w szkoleniu.
Polecamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ