Spotkanie szkoleniowo-integracyjne Gród Piasta 2013

„Piechotne ćwiczenia albo wojenność piesza” – pod takim hasłem przebiegały zajęcia podczas dorocznej integracji Kujawsko-Pomorskiego Związku Pracodawców i Przedsiębiorców. Kogo zabrakło – może tylko żałować.

Wspaniałe okoliczności przyrody, wyborne towarzystwo, smaczne jedzenie – Gród Piasta w Chomiąży Szlacheckiej koło Gąsawy w miniony weekend stał się bazą KPZPiP. Szkolenie Grupy Doradczo-Szkoleniowej Falco na temat demokratyzacji w przedsiębiorstwie zakończyło się zaskakująco. Do sali wpadli bowiem przebrani w epokowe stroje przedstawiciele Teatru Historycznego pod dowództwem Pułkownika Krzysztofa Góreckiego. Błyskawicznie przenieśli zgromadzonych przedstawicieli firm w czasy XVII-wieczne i rozpoczęły się ćwiczenia Regimentu Piechoty Piechoty Polsko-Węgierskiej Miłościwie Nam Panującego Króla Zygmunta III Wazy. Powitanie gromkim wystrzałem armatnim dało sygnał do podziału na sześć grup, które próbowały swych sił w strzelaniu z działa, muszkietów, łuku, kuszy oraz trenowało obchodzenie się z piką a także w toastach staropolskich.
Po humorystycznych i niezwykle wciągających uczestników zajęciach z wojenności pieszej wszyscy spotkali się przy ognisku nad brzegiem jeziora. Tradycyjny drobny posiłek był wstępem do wieczornej uczty z konkursami. Tańcom i toastom końca nie było a wszystko to sprzyjało nawiązaniu nowych bądź umocnieniu dotychczasowych kontaktów biznesowych pomiędzy stowarzyszonymi w Związku firmami.

Sponsorami spotkania szkoleniowo-integracyjnego byli: Grupa Doradczo-Szkoleniowa Falco oraz MultiBank – Oddział Bankowości Detalicznej BRE BANKU S.A.

Za udział oraz wspólną aktywną zabawę serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom pracownicy biura KPZPiP. Liczymy na jeszcze większą Państwa obecność przy okazji kolejnych spotkań.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia