"Rozmowy o biznesie" - Slican sp. z o.o.

Marketing 3.0, czyli marketing dla dobra człowieka był tematem przewodnim powracającego po wakacyjnej przerwie cyklu spotkań networkingowych „Rozmowy o biznesie”.  Grzegorz Piszczek  Prezes Zarządu Slican Sp. z o.o. podzielił się swoimi ponad 21-letnimi doświadczeniami zawodowymi w organizacji marketingu dostosowanego do aktualnych potrzeb rynkowych.

Dyskusja o nowych wyzwaniach w marketingu była kolejnym tematem cyklu spotkań, w ramach których szefowie firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw dzielą się swoimi doświadczeniami w zarządzaniu (przed wakacjami  dobre praktyki zaprezentowały: PESA Bydgoszcz Pojazdy Szynowe, Belma Accessories Systems i Alcatel-Lucent Polska oraz Horus Innowacyjne Materiały Szkoleniowe i Mentor).

Założeniem spotkań jest umożliwienie uczestnikom wymiany opinii i dobrych praktyk w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej oraz nawiązywania współpracy wewnątrz naszej organizacji. To także stworzenie forum bliższego poznania się przedstawicieli firm skupionych w Pracodawcach Pomorza i Kujaw.  

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia