Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HOTON s.c. Robert Urbański Ewa Urbańska
Robert Urbański
http://www.hoton.pl
Jagiellońska 70
Bydgoszcz
Pozostały handel detaliczny

Firma działa na rynku od 1993 r. i specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta w dziedzinie sprzedaży, doradztwa serwisu montażowego i pomontażowego drzwi (stolarki drzwiowej zewnętrznej i wewnętrznej, podłóg drewnianych, laminatowych, winylowych, wykładzin dywanowych) tarasów zewnętrznych, systemów szklanych, przeszklonych, zabudów szklanych. Przedsiębiorstwo HOTON s.c. zapewnia także profesjonalną obsługę począwszy od doradztwa technicznego i projektowania , a skończywszy na transporcie, montażu i serwisie.

Hoton s.c. współpracuje z większością liczących się na rynku firm produkujących stolarkę drzwiową, czego efektem jest bogata oferta wystawowa drzwi fornirowanych i drewnianych wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki tak szerokiej ofercie firma potrafi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, tworząc wnętrza o niepowtarzalnym klimacie i funkcjonalności.

Od początku istnienia przedsiębiorstwa głównym jego celem jest świadczenie usług o najwyższej jakości w odpowiedzi na ciągłe rosnące i zmieniające się wymagania rynku związane z projektowaniem i zdobieniem wnętrz. Gwarancją osiągnięcia założonych celów są stałe podnoszone standardy produktów.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia